Kapat

Katlanabilir Kulaklık: Hiper KM-55B Stereo Kulaklık


Piyasa Fiyatı :
34.90 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
27.90 TL


Katlanabilir Kulaklık: Hiper KM-55B Stereo Kulaklık Küçülebilir tasarım ile ekstra taşıma kolaylığı. Yüksek ve net ses kalitesi.

Bitenekadarcıların müzik keyfini ses kalitesi ve katlanabilir tasarımıyla zirveye çıkaracak Katlanabilir Kulaklık: Hiper KM-55B Stereo Kulaklık.

Kulağınızı saran ve ayarlanabilir yapısıyla size eşsiz bir deneyim sunan Hiper KM-55B katlanabilir (küçülebilir) tasarımı ekstra taşıma kolaylığı sağlar.

Özellikle bass kalitesiyle öne çıkan Hiper Kulaklık benzerlerinden farklı olarak daha tok ve derin hissetmenize ve duymanıza olanak veren özel teknolojisi ile ön plana çıkıyor.  

Sesleri daha güçlü dinlerken ses netliğinden taviz vermeyen teknolojisiyle farkı hissedeceksiniz.

Hiper Katlanabilir Kulaklık sağlam ve dayanıklı yapısına ek olarak özgün bir tasarıma sahiptir ve uzun ve sürekli kullanım için tasarlanmıştır. 

Hem kulağınızı saran bölgede hem de kafa bandındaki yumuşak doku oluşabilecek rahatsızlıkları önleyerek size apayrı bir konfor sunacak.

KM-55B Katlanabilir Kulaklık masaüstü pc, notebook, tv, tablet gibi cihazların yanı sıra MP3/MP4 ve mobil telefonlar ile birlikte her türlü ortamda dış seslerden etkilenmeden kullanılabilir. Üstelik özgün estetik yapısıyla tarzınıza değer katar.

3.5mm Çıkarılabilir Jack Kablosu, hem yer kaplamaması hem  de kablo karışıklığının önlenmesini sağlar.

Hiper KM-55B Kulaklık Teknik Özellikler:

  • Ses Çıkışı: Stereo 3.5mm jack  
  • Hassasiyet: 115 ±3dB  
  • Empedans: 32 ohm 
  • Frekans Aralığı: 20Hz-20kHz  
  • Kablo Uzunluğu: 1.2m 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Hiper KM-55B Katlanabilir Kulaklık" gönderilecektir. stereo kulaklık katlanabilir kulaklık dj kulaklık kulaküstü kulaklık stereo headphone hiper km-55b


Katlanabilir Kulaklık: Hiper KM-55B Stereo Kulaklık Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!