Kapat

Kayıp Kahraman - Olimpos Kahramanları - Rick Riordan


Piyasa Fiyatı :
22.90 TL

% 13 İNDİRİM

Fiyat :
19.90 TL


Kitap Okumayı Sevenler İçin Kayıp Kahraman - Olimpos Kahramanları - Rick Riordan

Kitap okumayı alışkanlık haline getirenlere ve alışkanlıklarını devam ettirmek isteyen bitenekadarcılara Kayıp Kahraman - Olimpos Kahramanları - Rick Riordan .

Yunan efsaneleri günümüzde yaşamaya devam ediyor! Percy Jackson ve Olimposlular macerasından sonra yepyeni bir seri başlıyor.

Olimpos Kahramanları. İlk beş kitabın sonunda, büyük bir savaşın ardından Melez Kampı'nda bıraktığımız dostlarımız, yen, melezlerle birlikte yepyeni bir serüvene adım atıyorlar.

Ancak büyük bir sorun var: Perccy Jackson kayıp! İşte Olimpos Kahramanları serisinin ilk kitabı Kayıp Kahraman'da tanışacağımız üç yeni melez: JASON'ın bir sorunu var. Hafızasını tamamen keybetmiş. Jason buraya nasıl geldi? Burası neresi? Hatta Jason kim?

Hiçbir şey bilmiyor ama bir şeyden çok emin. Bu işte bir terslik var. PIPER bir sır saklıyor. Ünlü bir kişi olan babası üç gündür kayıp. Jason ve Leo'yla birlikte Melez Kampı adlı bir yere götürülüyor.

İçinden bir his burada her şeyin açıklamasını bulacağınısöylüyor ama her şeyi öğrenmek isteyip istemediğinden emin değil.

LEO çok becerikli. Melez Kampı'na yerleştirildiği, alet edavatla dolu kulübeyi görünce kendini hemen evinde hissediyor. Kulübe arkadaşları bir tanrının oğlu olduğunu iddia edyor. Bunun sürekli hayaletler görmesiyle bir ilgisi olabilir mi acaba?

Barkod : 9786051119298
Ebad : 135-195
Sayfa Sayısı : 552
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2010-12
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kayıp Kahraman - Olimpos Kahramanları - Rick Riordan" gönderilecektir. kayıp kahraman olimpos kahramanları rick riordan


Kayıp Kahraman - Olimpos Kahramanları - Rick Riordan Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!