Kapat

KAYKAYLI SPOR AYAKKABISI - DÜNYANIN YENİ ÇILGINLIĞI!!!


Fiyat :
69.90 TL


TÜM DÜNYADA 07 - 17 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARIN EN YENİ VE GÖZDE EĞLENCESİ!!! BUNDAN DAHA GÜZEL BİR HEDİYE OLAMAZ!!! ORİJİNAL X-ROLLER MARKA!!

KAYKAYLI SPOR AYAKKABISI - DÜNYANIN YENİ ÇILGINLIĞI!

TÜM DÜNYADA 07 - 17 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARIN EN YENİ VE GÖZDE EĞLENCESİ!

ÜSTELİK NORMAL BİR SPOR AYAKKABIDAN BİLE UYGUN BİR FİYATA!

ÜSTELİK ÖZEL KAPAK TAKOZLARI SAYESİNDE TEKERLEKLERİ ÇIKARTIP NORMAL BİR SPOR AYAKKABI OLARAK KULLANILABİLME!

ÜSTELİK ÖNEMLİ DÜNYA MARKALARINA DA ÜRETİM YAPAN BİR FABRİKADAN!

Nasılsa eninde sonuda alacaksınız. Nereden mi biliyoruz? Çünkü Avrupa'da ve Amerika'da bir alışveriş merkezi veya parka gittiğinizde, 07-17 yaş grubundaki çocukların %70'nin ayağında oldugunu ve inanılmaz bir keyif aldıklarına gözlerimizle şahit olduk. Türkiye'de çok yeni, ancak görülmeye başladı.

Yürümek veya koşmak yerine ayakkabınızdaki tekerlek üzerinde güç harcamadan ilerleyin!!

Özellikle çocuklar bayılacak!!!

Siz alışveriş yaparken sıkıntıdan patlayan çocuk, size veya alışveriş sepetine tutunarak güç harcamadan sizinle dolaşsın!

İstendiği taktirde tekerlek çıkartılıp yerine takılacak parça ile normal spor ayakkabısı şeklinde kullanılabiliyor. (tekerlek çıkınca yerine takılacak parça da kutusunda mevcuttur)!

Şu anda aynı fabrikada imal edilen ürünler değişik markalarda piyasada 140 - 200 YTL civarlarında satılıyor!

Bitenekadar üyeleri için kısıtlı sayıda sunulan bu imkandan mümkün olduğunca tanıdığınızın haberdar olmasını sağlayın. Emin olun size çok teşekkür edecekler.

Ürünün Konsept Videosu ve Tanımı: https://www.youtube.com/watch?v=QNW4QwFAX0E

Stoklarımızda olan renkler ve numaralar:

NX8      – KIRMIZI

NX9      – TURUNCU

NX9      – PEMBE

NX11    – MAVİ

Mevcut Numaralar: 32, 34, 36, 38, 40

DİKKAT! BİZ DEFALARCA TEST ETTİK, NUMARALAR, NORMAL NUMARALARDAN 0,5-1 NUMARA DAHA BÜYÜK. MESALA, NORMALDE 39 GİYİYORSANIZ 38 NUMARA ALMANIZ UYGUN OLACAKTIR. ARA NUMARALAR ELİMİZDE ŞU AN YOK, DENEMEK SİZE KALMIŞ!!!

Siparişinizin son aşamasında "Bize Mesajınız" bölümüne istediğiniz Numara ve Rengi Yazmanız çok önemlidir. Renk yazılmaz ise rastgele bir renk gönderilecektir. Ancak Numara yazılmaz ise sipariş gönderilmeyecektir.


Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 1
Ürün sevkiyatı 26 Şubat 2008  tarihinde yapılacaktır.KAYKAYLI SPOR AYAKKABISI - DÜNYANIN YENİ ÇILGINLIĞI!!! Yorumları Tüm Yorumlar (25)
58 sipariş | 119 yorum | Yorum Detay ---------@ Valla fiyatını filan bilemem de ihtiyacım yok alıp kim vereecem .........
Beni iglilendirenler elektronik olanlar
_____-------- @
Kolay Gelsin B.K.
125 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Ayakkabı Selamlar, Kalite konusunu bilemiyeceğim çünkü bugün 5ytl ye de ayakkabı bulabilyorken 5000-1000 ytl ye de ayakkabı bulabiliyorsunuz. Ama benzer ürünler çok daha ucuza satılırken buradaki ürün fiyatını çok ta cazip bulamadım. Aradaki farklılığı algılayacağımız bir yöntem olmalı diye düşünüyorum. Bir farklılığı olmalı mutlaka.
Bu ürünü gittigidiyorda 30 ytl ye hemde fonksiyonite olarak daha iyi olanını bulmak mümkün. Kalite olarak tekrar söylüyorum her ikisini de görmeden bir şey söylemek mümkün değil. ama işlevsellik açısından diğeri daha güzel geldi bana.
http://urun.gittigidiyor.com/AIR-PATEN-AYAKKABI-BEYAZ-PEMBE-39-NUMARA_W0QQidZZ9156296
6 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay 1 nisan kutusu Bir arkadaşım almış onda gördüm bu kutuyu. İçindekiler benim de çok işime yarardı. Keşke kaçırmasaydım. Genelde takip ediyorum sitenizi. Uygun fiyata iyi mallar satıyorsunuz, tebrikler. Mesela bugün sattığınız ürün çoçukların çok istediği bir ayakkabı. Bazı arkadaşlarım Amerika'dan getirttiler oradan biliyorum. Bizim oğlan küçük olmasaydı kesin alırdım.
7 sipariş | 37 yorum | Yorum Detay 23 nisan,çocuk olmak istiyor insan özel günlere ayrı bir önem veren bk ya bravo...
27 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay 1 nisan pakedi arkadaşlar paketten çıkanları bir yazarsanız çok sevinirim