Kapat

Kedi Köpek Şişeden Su İçirme Kiti


Piyasa Fiyatı :
17,80 TL

% 44 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Kedi Köpek Şişeden Su İçirme Kiti Su kaçırmayı Engelleyen Otomatik Mekanizma Her Tip Pet Şişe İle Uyum Sağlar

Bitenekadarcıların minik dostlarını su sıkıntısı ortadan tamamen kalkacak. Kedi ve köpeklerin kullanımı için özel olarak tasarlanmış muhteşem bir Kedi Köpek Şişeden Su İçirme Kiti.

Üstelik Kedi Köpek Şişeden Su İçirme Kiti, su kaçırmayı engelleyen otomatik mekanizmaya sahiptir.

Kediniz yada köpeğiniz istediği zaman suyunu rahatça içebilir. Kullanımı oldukça kolaydır. Dilini değdirmesi yeterlidir.

Kedi köpek şişeden su içirme kiti her tip pet şişe ile kolayca uyum sağlar. Şişeye suyu doldurduktan sonra ,şişenin ağız kısmına kiti takın ve ters çevirin. Kullanımı oldukça pratiktir.

Kediniz yada köpeğiniz su içmediği zamanlarda asla sızdırma yapmaz.

Evinize bir evcil hayvan aldığınız zaman aslında bir can yoldaşı,sizi asla terk etmeyecek bir dost sahibi oluyorsunuz.Fakat bir çok insan  evcil hayvan alıyor ve hevesi geçtikten sonra ya sokağa atıyor ya da birine vermeye çalışıyor.Oysa bir hayvana bakmak tıpkı bir çocuğa bakmak gibidir,büyük bir sorumluluk ister.

Bakımını üstlendiğiniz,her geçen gün biraz daha bağlandığınız sevimli dostlarınıza karşı olan en büyük sorumluluğunuz ,ona sevginizi vermeniz ,yiyecek ve suyunu asla ihmal etmemenizdir.Mağlesef yorucu hayat koşulları ve yoğunluk sebebiyle birçoğumuz gün içerisinde kedisinin yada köpeğinin su kabının boşaldığını fark etmez.Oysa su bilindiği üzere her canlı için çok önemlidir.

Minik dostunuz için özel olarak tasarlanmış harika bir üründür.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kedi Köpek Şişeden Su İçirme Kiti" gönderilecektir.kedi köpek şişeden su i̇çirme kiti şişeden su i̇çirme kiti su i̇çirme kiti


Kedi Köpek Şişeden Su İçirme Kiti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!