Kapat

Kendinden Soğutmalı Mucize Serin Yatak


Fiyat :
18,90 TL


Yepyeni bir İcat! Elektrik ve Pil Yok Bunaltıcı Yaz Aylarında

Bitenekadarcıları uzun süre aynı yerde oturduklarında özellikle yaz aylarında terleme sorunu çekmesinler diye.

Üstelik içindeki kristallerin özel ısı emme etkisi sayesinde Laptopunuz dizinizde kullandığınızda hem sıcak dizinize geçmez hem laptopunuzu soğutur.

Fişsiz, elektriksiz, pilsiz, şarjsız en sıcak havada bile sizi serin tutan yatak.

Bu yatak kendiliğinden soğuk üreten, altınızı serin hatta soğuk tutan harika bir ürün
 
Sermin içinde barındırdığı özel sıvı sayasinde kendi kendini soğutmakta ve en sıcak havada bile üzerine oturan kişiyi nerdeyse üşütecek kadar serinletmektedir.
 
Hiçbir elektronik aksamı, kablosu, pili veya şarjı yoktur.
 
Elinize aldığınızda sadece rahat bir minderle karşılaşıyorsunuz.
 
Artık koltuğunuzda, arabanızda, yazın şezlongta yatarken terlemeyeceksiniz.
 
Yazın sıcağından bunalmamak mümkün değil.
 
Özellikle terlemenin çözümü yok.
 
Hele sıcak yaz günlerinde masa başı işi yapıyorsanız veya uzun araba yolculuğu yapmanız gerekiyorsa, klima açık dahi olsa sıcaktan dolayı terlemeniz kaçınılmaz; öyle ki oturduğumuz yerden kalktığımızda pantolonumuz, gömleğimiz terden su olmuş olur.
 
Bu da çok rahatsız edici ve kimsenin hoşlanmayacağı bir durumdur.
 
Bu sorunu ortadan kaldırmanız için size mükemmel bir ürün öneriyoruz.
 
Ayrıca yumuşak ve esnek yapısıyla özellikle sırtınıza koyduğunuzda rahatlık sağlar.
 
Ürünün soğukluğu ortama göre ciddi bir süre sonra azalabilir ancak bir süre gölgede ve serinde bekledikten sonra yine eski haline dönmektedir.
 
Ölçüleri:
 
Uzunluk: 135 cm
Genişlik: 48 cm
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Sermin Serin Yatak gönderilecektir.


Kendinden Soğutmalı Mucize Serin Yatak Yorumları Tüm Yorumlar (8)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
50 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
3 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay güzel seviyorum.ayaklarımı özellikle iyi serinletiyor.bir süre sonra vücüt ısınızla aynı olunca tekrar soğutmak gerekli ama iş görüyor.
20 sipariş | 23 yorum | Yorum Detay soğuk güzel ama çok ağır
39 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay çok uygun ürünün fiyatı gerçekten çok uygun,3'te 1'i boyutunda olan tekli minderi bile 10tl civarında.. yalnız ürün çok ağır.. 15kg kadar var, kargocu getirirken iyice bi sokrandı, abi bunun içinde ne var ceset mi var diye.. bi el at da içeri alalım dedi. bunu göz önünde bulundurun. ürün difüzyon yöntemiyle vücut ısınızı emip sizi serinletiyor. denemedim ama 3e bölüp minder şeklinde kullanmayı da düşünüyorum yoksa bu haliyle plaja felan gidecek gibi değil.. sırf hamallık. ama yok ben yatağın altına sererim gece mis gibi bi uyku çekerim derseniz onu bilemem. yazları olimposta çadır kuruyorum, haliyleo sıcakta mat'ın üstünde yatmak tam bi zulüm gibi. 3 tane daha alıp çadırın altına mat gibi serme planım var. en alta da alüminyum folyo gibi olan plaj hasırlarından sererek. haftaya kampa gidiyorum sonucu yazarım. siz de ürünün fiyatı avantajlıyken denemek için de olsa alın derim!
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay Fiyat 46,02 TL
http://www.makdis.com/site/page.asp?dsy_id=43424

45,10 TL
http://www.yollasepete.com/urun/1446-Sermin-Serin-Yatak-%2848x148%29.html

3 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay ayaklarım yanıyor, bu yatak da serinletiyor Ayaklarım cayır cayır yanıyor akşamları.yatağımın ayak tarafına koydum, ikiye katladım.ayağımı içine uzatıyorum.ayaklarım serinliyor.önceden ayaklarıma yaş çorak giyerdim, fısfıs ile su sıkardım, şişmesin,rahatlasın diye. pek gerek kalmadı şimdilik,idare ediyor.Üreticiyi bir türlüü bulamadım, bir ulaşsam,şeker hastaları için, eli ayağı yananlar için, amaca yönelik ,daha değişik tasarım yapmalarını isteyecem. yatakplastik türü bir malzemeden yapılmış,içinde sıvı dolu ve yatak ağır biraz.içinde sudan daha kıvamı koyu bir sıvı var.senin sıcağını alıyor.ayaklarım,bacaklarımı soğutğyor.benn uykuya dalana kadar idare ediyor.sonra bir bakıyorum uyanınca 1 saatten felan, ılık ılık olmuş.vücut ısısına ulaşıyor.Üretici yorumu okursa, içindeki sıvının zararlı olup olmadığı, kansorojen madde içerip içermediği konusunda bilgi versin lütfen.yatak patlarsa felan içindeki sıvı nedir bilmek ister herkez.üzerine yatında soğuk mermere yatmış gibi oluyor insan,biraz tüylerin diken diken oluyor.ama ayaklarıma iyi geldi.koltuğuma koyup üzerine oturmak biraz riskli gibi,sanki patlar gibi.ben riske giripte koltuğuma koymayacağım.