Kapat

Kendinden Soğutmalı Serinletici Minder


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 35 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Ofiste oturarak çalışanlar veya bilgisayar başında otururken terlemenizin önüne geçecek Kendinden Soğutmalı Serinletici Minder.

Hiçbir fiş ve elektrik gerektirmeden çalışıp sıcak havalarda terlemenizi önleyip serinletici etkiye sahip Kendinden Soğutmalı Serinletici Minder.

Özellikle bilgisayar başında veya ofislerde oturarak çalışanların terlemelerini önleyecek yapıda üretilmiş serinletici minder oldukça şık ve pratik bir tasarıma sahiptir.

Teknolojinin en sorunsuz, kullanışlı ve masrafsız ürünlerinden biri olan minder hiçbir fiş, elektrik, pil veya şarj gerektirmeden çalışmaktadır.

Kendinden soğutmalı serinletici minder modelini ofis sandalyeleriniz dışında araç koltuklarında da rahatlıkla bulundurabilirsiniz.

Serin minder içerisinde barındırdığı özel sıvı ile kendi kendini soğutmakta ve en sıcak havada bile üstüne oturan kişiyi serinletmektedir.

Soğutmalı minder hiçbir elektronik kablo, pil veya şarj durumu bulunmamaktadır.

Yumuşak ve esnek yapısıyla özellikle sırtınıza koyduğunuzda masaj yapar gibi rahatlamanızı sağlamaktadır.

Minderin soğukluğu ortama göre 1-2 saat sonra azalabilir ancak bir süre gölgede bekledikten sonra yine eski haline dönmektedir. Bu serinlik durumu ürünün kendi yapısından kaynaklanmaktadır.

Serinletici Minder Ölçüsü:

  • 45 cm x 35 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Kendinden Soğutmalı Serinletici Minder " gönderilecektir.minder kendinden soğutmalı minder soğutmalı minder serinletici minder kendinden soğutmalı serinletici minder


Kendinden Soğutmalı Serinletici Minder Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü (1)
50 %
0 sipariş | 0 yorum | Yorum Detay çok iyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
149 sipariş | 113 yorum | Yorum Detay etkili