Kapat

Kes ve Topla: Çekmece + Kesme Tahtası


Piyasa Fiyatı :
25,00 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
15,00 TL


Sebze, meyve, et vb. yiyecekleri kolayca kesip çekmeceli modeli sayesinde israf ve düzenli bir pratikliğe kavuşmak isteyenler için tasarlanmış Kes ve Topla: Çekmece + Kesme Tahtası.

Mutfaklarınızda pratik bir şekilde kullanabileceğiniz kestiğiniz yiyeceklerin israf olmayacağı  Kes ve Topla: Çekmece + Kesme Tahtası.

Sebzeleri rahatlıkla doğrayıp israf etmeden toplu bir şekilde çekmecesinden alabileceğiniz çekmeceli kesme tahtası ile kesme işlerinizin hepsini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Akıllı şekilde tahtanın alt kısmında pratik çekmece yer almaktadır. Açılıp kapanabilir yapısı ile oldukça kullanışlı bir ürün olan kes ve topla doğrama işleminize ara vermeden devam etme olanağı sağlar.

Dilerseniz atık kısmı olarak kullandığınız çekmece kısmını atık dışında doğradığınız besinleri biriktirmek için de kullanabilir çekmeceden doğrudan olarak tencerenize dökebilirsiniz.

Lezzetli salatalarınızı karıştırmaya çekmece kısmında başlayabilir buna benzer tatları kısa ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Çekmeceli Kesme Tahtası Özellikleri: 

  • Sebze, meyve, et gibi kesimi zor olan yiyeceklerinizi kolaylıkla kesip aynı zamanda toplama çekmecesi ile düzenli ve israflı bir şekilde işlem yapmanızı sağlayan Kes ve Topla oldukça beğeninizi kazanacak.
  • Kurulum vb. işlem gerektirmez. Böylece rahat ve kolay kullanım sağlar.
  • Alt tabakası kaymaz şekilde üretilmiştir.
  • Kaliteli sert plastikten üretilmiştir.
  • Avrupa'dan ithal edilmiştir.
  • Sağlığa zararlı hiçbir bir malzeme içermez ve bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilirliği ile temizliği kolaydır.
  • Hijyenik ve sağlıklı yiyecekleri tüketmeniz için oldukça yararlı bir üründür.

1 adet sipariş vermeniz durumunda " Kes ve Topla: Çekmece + Kesme Tahtası " gönderilecektir.kesme tahtası çekmeceli kesme tahtası kes ve topla


Kes ve Topla: Çekmece + Kesme Tahtası Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!