Kapat

KIRMIZI KANTARON YAĞI 250ML (Ev yapımı)

Satıcı: ayseanapazari

Piyasa Fiyatı :
26,00 TL

% 5 İNDİRİM

Fiyat :
24,75 TL


Şimdi sipariş verin, en geç 24 Temmuz 2018 Salı günü kargoya teslim edelim.
Kargo Bedava

Doğal Sızma Zeytinyağ İle Yapılmış Kırmızı Kantaron Yağı


Doğal Sızma Zeytinyağ İle Yapılmış Kırmızı Kantaron Yağı

Kantaron yağı 2-3 sene boyunca tazeliğini ve etki gücünü muhafaza eder. Kantaron yağı hem kantaron bitkisinin,hem de zeytinyağının karışımından elde edilir. Ayşe Ana Doğal Ürünlerinde satılan kantaron yağında başka ek bir madde yer almaz. En kaliteli zeytinyağları kullanılır.

Muğla-Milas Marçal dağında kendiliğinden doğal yetişen, kırmızı kantaron çiçeği tek tek elle yükseklerden toplanır. Aynı gün içinde çiçek kısımları kesilir ve cam şişelere konur. İçine özel üretilen taş baskı sızma zeytinyağ (0,8 dizemden yüksek olmayan) konur ve ağzı kapatılarak 20 c geçmeyen,hava ,ısı,ışık almayan taş binalarda gölgede bekletilir.
Cam şişenin etrafı ışık görmemesi için folya ile kaplanır. Yaklaşık 3 ay sonra kırmızı kantaron yağı elde edilir. Tülbentte süzülür ve şişelere konulup gönderilir. Tamamen doğal ve kaliteli zeytinyağlı üründür 
 
AYŞE ANA ÜRÜNLERİ olarak kendimizi anlatmak istesek ''İyi niyetliyiz'' sözü sanırım bizi anlatır.
Kendimizi övme gibi bir çabamız yok ama bugüne kadar müşterilerimiz ile sorun yaşamayınca kendimiz için böyle diyebiliyoruz. Sattığımız ürünlerin ev yapımı tadında olmasına çok özen gösteriyoruz.

Toros eteklerine kadar uzanan Beşkaza Yaylalarından ürünlerimizi temin ediyoruz. Yörük annelerimizin mis gibi ürünlerini size gönderiyoruz. Bizlerde çocuklarımızla evde aynı ürünleri yiyoruz. Yani kendimizin yemeyeceği ilaçlı, katkılı falan ürünleri asla satmayız. Ayşe Ana'da zaten bize çok kızar. Ayşe Ana demişken o bizim yol gösterici annemiz. Tat konusunda hep fikirlerini paylaşır. Onay almadan size gönderemeyiz.

Müşterilerimizle aramızda öyle duvarlar falan örmeyiz. Soğuk müşteri hizmetleriyle, bilgisayar ses kayıtlarıyla falan uğraşmazsınız. O formu doldur bu evrağı faksla gibi prosedürlerimiz yoktur. Tek bildiğimiz prosedür sizin bize ulaşmanızdır. (0541 344 4848)
Gönderdiğimiz ürünlerimizde damak tadınızı yakalayamadıysak arayıp beğenmediğinizi söylemeniz yeterlidir. Bütün kolaylığı sağlayarak ücretinizi geri öderiz. Asla zorluk çıkarmayız.

Kargolar çok sık olmasa da bazen yolda zarar görebiliyor. Yine sıkıntılı bir ürün geldiyse arayıp belirtiniz, yenisini hemen ücretsiz gönderelim. Sizi kargo tutanaklarıyla falan uğraştırmayız. Yani bunun gibi bir çok nedenden bizi tercih edebilirsiniz. Bilinki iyi niyetliyiz :)

(ilgili yasalar gereği sitemizde sağlık beyanlarına yer verilmemektedir. Satılan ürünler asla ilaç yerine geçmez. Hepsi gıda takviyesidir. )


KIRMIZI KANTARON YAĞI 250ML (Ev yapımı) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!