Kapat

Kişiye Özel Kalp Avı 2 li Önlük Seti
Bu fırsatlar ilginizi çekebilir:

Kişiye Özel Kalp Avı 2 li Önlük Seti

Söz konusu yemek yapmak olduğunda kimsenin eline su bile dökemeyeceği ve size parmaklarınızı yalatan mutfağın sultanına küçük bir teşekkürü borç biliyorsanız, işte karşınızda Bayanlara Özel Fotoğraf Baskılı Mutfak Önlüğü!

Göndereceğiniz fotoğrafa, mesajınıza ve belirteceğiniz isme özel olarak hazırlanacak mutfak önlüğü ile mutfağınızın prensesine anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

 

O dolmalar, o börekler, o çörekler, o tatlılar Aman Allah'ım! Lezzet adına ne ararsanız bu şahane kadında hepsi var! Her zaman size yemeklerin en güzelini hazırlamaya çalışan mutfağınızın sultanına, tüm emeklerine küçük bir karşılık olarak güzel bir hediye vererek teşekkürlerinizi sunmak istiyorsanız, Kişiye Özel olarak hazırlanan Mutfak Önlüğü tam size göre. İstediğiniz fotoğrafa ve mesajlarınıza özel olarak hazırlanacak Bayanlara Özel Fotoğraf Baskılı Mutfak Önlüğü, Annenize, eşinize, sevgilinize en anlamlı hediyelerden birini verebilirsiniz.

 

Sofrada önünüzde koyduğu her yemeğe sihirli dokunuşlarla inanılmaz lezzetler ortaya çıkaran ve kendisine "Nedir bu yemeğin sırrı?" diye sorulduğunda ise "Birazcık Sevgimi kattım" diye alçak gönüllülük sergileyen Biricik Annenize Bayanlara Özel Fotoğraf Baskılı Mutfak Önlüğü ile en güzel Anneler Günü Hediyelerinden birini verebilirsiniz. 

 

Bayanlara Özel Fotoğraf Baskılı Mutfak Önlüğü üzerine istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Örneğin "Mutfağın Prensesi", "Mutfağımızın Kraliçesi","Hanım Ağanın Mutfağı","Yılın En İyi Yemek Ustası" ya da "En İyi Aşçı" şeklinde. Altına da isim yazdırarak bu gurur verici armağanı hayatınızdaki O özel kadına hediye edebilirsiniz.

 

 

Mutfak Önlüğü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Mutfak Önlüğü Kişiye Özel Olarak Hazırlanmaktadır. Ürünü kendinize özel hale getirebilmek için İSİM - SOY İSİM yazılması ve 1 Adet Fotoğraf yüklenmesi gerekmektedir. 
  • Bayanlara Özel Mutfak Önlüğü polyester ve pamuklu kumaştan üretilmiştir. Önlük üzerindeki baskı 40-80 derecede yıkamaya elverişlidir.  

 

Paket İçeriği :

  • 2 Adet Kişiye Özel Mutfak Önlüğü

 

 

NOT : Siparişi verdikten sonra mesaj atarak Mutfak Önlüğü  üzerine yazılacak bilgileri iletmeniz gerekmektedir. Size verilecek olan email adresine mail yoluyla fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.

 

  • Kişiye özel ürünler 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
  • Kişiye özel ürününüze eklenmesi için göndermiş olduğunuz fotoğraf, görsel ya da yazılar, sizin için profesyonel grafik ekibimiz tarafından, renk düzenlemesi, rötuş, uygun yazı karakteri seçimi ve ürün dizaynı yapılarak işlenecektir.
  • Kişiye özel ürün siparişlerinizi dilerseniz "Hediye Paketi" seçeneği ile sevdiklerinize, özel notlu ve hediye paketli olarak gönderebilir, onlara hoş sürprizler yapabilirsiniz. (Sipariş verirken "Sipariş Notu" bölümüne hediye göndermek istediğiniz kişiye özel not, hediye paketi vs. talep ettiğinizi yazmanız gerekmektedir. Hediye paketli ürünler fiyatsız irsaliye ile gönderilir.)

 Kişiye Özel Kalp Avı 2 li Önlük Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!