Kapat

Kişiye Özel Özel Güvenlik Cam Masa Saati
Kişiye Özel Özel Güvenlik Cam Masa Saati

Hediyesi seçmek zor iştir. Sıradan ve standart ürünlerden sıkıldıysanız ve sevdiğiniz kişiye ona özel bir hediye arıyorsanız, bu saatler tam size göre.

 

Hediye arayışı içinde olanlar ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız sizin için tasarlanan saatler alınabilecek en güzel hediye olacaktır.

 

Üzerine fotoğraf ve yazdırarak sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Kişiye Özel Saat ile sevdiklerinizi çok mutlu edeceksiniz.

 

Sizde bu farklı ve espirili Masa Saatlerini hemen satın alabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri :

  • Masa Saati Ölçüleri: 16 x 30 cm. 
  • Masa Saati üzerindeki baskıda herhangi bir silinme, fotoğrafta solma vs. olmayacaktır.
  • Masa Saati üzerindeki baskıya sert ve keskin cisimlerle dokunulmamalı, baskı yakılmamalı, asit ve benzeri sıvı temasında bulunulmamalıdır.

 

Paket İçeriği :

  • 1 Adet Kişiye Özel Masa Saati

 

 

NOT : Siparişi verdikten sonra mesaj atarak saat üzerine yazılacak bilgileri iletmeniz gerekmektedir. Size verilecek olan email adresine mail yoluyla fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.

 

  • Kişiye özel ürünler 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
  • Kişiye özel ürününüze eklenmesi için göndermiş olduğunuz fotoğraf, görsel ya da yazılar, sizin için profesyonel grafik ekibimiz tarafından, renk düzenlemesi, rötuş, uygun yazı karakteri seçimi ve ürün dizaynı yapılarak işlenecektir.
  • Kişiye özel ürün siparişlerinizi dilerseniz "Hediye Paketi" seçeneği ile sevdiklerinize, özel notlu ve hediye paketli olarak gönderebilir, onlara hoş sürprizler yapabilirsiniz. (Sipariş verirken "Sipariş Notu" bölümüne hediye göndermek istediğiniz kişiye özel not, hediye paketi vs. talep ettiğinizi yazmanız gerekmektedir. Hediye paketli ürünler fiyatsız irsaliye ile gönderilir.)

www.entegrabilisim.com
Kişiye Özel Özel Güvenlik Cam Masa Saati Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!