Kapat

Kişiye Özel Termos Bardak

Satıcı: dnpazar

Piyasa Fiyatı :
80,38 TL

% 19 İNDİRİM

Fiyat :
64,99 TL


Faturalı Ürün

 

 

Kişiye Özel Termos Bardak

 
 
 
 
 

Kişiye Özel Termos Bardak

Bu termos bardak tamamen size özel

Sabahları çay veya kahve içmeden yapamıyorsanız, ıssız bir adaya düşerseniz yanınıza alacağınız ilk şey termosunuz ise sizin için size özel bir ürünümüz var. Kişiye Özel Termos Bardak üzerine ister kendi isminizi yazdırarak kendinize özel bir termosa sahip olun, isterseniz de sevdiklerinize hediye edin. 

 

Sabah kahvaltısı yapmak için evde vaktiniz olmuyor mu? Çalıştığınız yerde sürekli sıcak su ve içecek bir şeyler bulmak mümkün değil mi? Anlaşılan sizin şöyle esaslı bir Termos bardağa ihtiyacınız var, hem de üzerinde isminizin yazılı olduğu.


Kişiye Özel Termos Bardak içine koyduğunuz sıcak içecekleri sıcak, soğuk içecekleri de soğuk tutarak yeni sağ kolunuz olmaya hazır. Kişiye Özel Termos Bardak üzerinde isim ve soy isim de yazdığı için tamamen sahibine özel.


Kişiye Özel Termos Bardak 18 cm yüksekliğinde ve 8 cm çapındadır, üzerine lazer işleme yöntemi ile belirttiğiniz isim yazılmaktadır. Termosunuzu size özel hale getirebilmemiz için yukarıdaki sepete ekle butonu üzerindeki bölüme istediğiniz ismi yazmayı unutmayınız.

 

Paket İçeriği:

1 Adet Kişiye Özel Termos Bardak

 

Not:  Ürün sipariş üzerine kişiye özel hazırlanmakta olduğundan dolayı 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Kişiye özel ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

 

 

 

 

 

 Kişiye Özel Termos Bardak Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!