Kapat

Korku Adası RBİ - Kay Wilkins


Fiyat :
8,90 TL


Ripley Lisesi Ajanlarının Esrarengiz Olaylarla Dolu Maceraları

Kitap okumayı seven Bitenekadarcılar için Korku Adası  RBİ - Kay Wilkins.

İster İnan İster İnanma.

Ripley lisesi Ajanlarının Esrarengiz Olaylarla Dolu Maceraları...
 
Gerçekler sizi çok şaşırtacak !
 
Dünyaca ünlü " Ripley'in İster İnan İster İnanma! " serisinin yaratıcısı Robert Ripley'in eskiden yaşadığı yerde bulunan bu okula giden öğrencilerin ortak bir sırrı vardı.Sıradan insanlar gibi görünseler de, inanılmaz yetenekleri sayesinde, herkesi şaşırmayı başarıyorlardı.
 
Elektrik iletme yeteneği, insanüstü güçler ya da iklimi kontrol edebilme yeteneği Ripley Lisesi'nde okuyan öğrencilerin sahip olduğu yeteneklerden sadece birkaçıydı. Bu yetenekli çocukların en iyileri çok gizli bir casusluk okuluna davet edilirdi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlar dünyanın dört bir yanına, tehlike görevlere gönderiliyor, fantastik yaratıkları ve garip olayları araştırıyorlardı.
 
Serinin ikinci kitabı olan Korku Adası'nda Japon sahilleri dev bir ejderhanın tehdidi altındadır.Japon okyanusunda pek çok geminin kaybolduğu Efsanevi Ejderha Üçgeni gerçek midir ?
 
Parlak kırmızı gözlü, ağzından alevler çıkan ve yalnızca sisli havalarda görülen bu garip yaratık görenleri dehşete düşürmektedir. RBİ ajanları ejderhayı araştırmak üzere japonya'ya giderler ve onu kendi gözleriyle görürler. Ajanlar ejderhayla girdikleri bu zorlu mücadelenin üstesinden gelip ejderhanın sırrını ortaya çıkarabilecekler midir ? 
 

Yazar: Kay Wilkins

Yayınevi: Caretta Yayıncılık

Çevirmen: Neşe Akın Özkan

Sayfa Sayısı: 120 / SB

Kitap Boyutları: 13 cm x 19,3 cm

Türü : Çocuk - Macera

1 Adet sipariş vermeniz durumunda Korku Adası  RBİ - Kay Wilkins Kitabından  1 Adet Gönderilecektir.

 Korku Adası RBİ - Kay Wilkins Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!