Kapat

Koşan Alarmlı Saat

Satıcı: dnpazar

Piyasa Fiyatı :
80,38 TL

% 19 İNDİRİM

Fiyat :
64,99 TL


Faturalı Ürün

 

 

Koşan Alarmlı Saat

 
 
 
 
 

Siz onu yakalayıp susturana kadar o durmayacak!


Bu alarm saat malesef sus değince susan çal diyince çalan o bildiğiniz masum saatlerden değil.

Bu deli canavar saat alarm saati geldiğinde sizin onu koyduğunuz masadan ya da komidinin üstünden kendini atarak deli gibi koşmaya başlıyor ve kendini sizden saklayacak bir yer arıyor.

Siz de o güzel uykunuzdan kalkıp onu yakalayana kadar susmuyor!

Basitçe anlatmak gerekirse, Koşucu Alarm Saat yani Clocky nin alarmını kuruyorsunuz, uyanma saatiniz geldiğinde bu kendini bilmez saat ortalığı bir birine katıp delicesine etrafta gezmeye başlıyor ve bunu yaparkan bir yandan biplemeyi ve garip garip uzaylı sesleri çıkarmayı da ihmal etmiyor.

Çok açık bir şekilde, onu susturmanız sizin yataktan çıkıp onu dizginlemeniz anlamına geliyor. Kesinlikle çileden çıkarıcı ama son derece etkili ve sevimli. Gerçekten de hepimiz için sabahları erken kalkmak işkence ama sizce de sabahları bu saatle uyanmak çok eğlenceli ve uyandırıcı değil mi?
 

Evet malesef bu Koşucu Alarmlı Saat e sahip olduktan sonra 'bi 5 dk daha uyuyayım' sözleri tarih olacak ama bundan sonra ne patronunuz ne de hocanız size işe geç kaldınız diye bağrınıp çağrınamayacak da.

İşin kötü tarafı da Clocky nin haraketlerin belli bir sırası yok, onun için bir süre nereye gideceğini çözüp, onu alt edebileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Çünkü o her seferinde başka bir yere gidecektir. Yatağın altına? Kapının arkasına? Masanın altına? Bu onun kendi bileceği iş ve sizin de yapmanız gereken onu bulmak!

 

Renk : Stok Durumuna Göre Gönderilir.

 

Paket İçeriği :

 

1 Adet Koşan Alarmlı Saat

 

 Koşan Alarmlı Saat Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!