Kapat

Küçük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Kivi / Karpuz / Portakal)


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 35 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Rahat ve şıklığı bakımından ev dekorasyonlarınızda mutlaka kullanacağınız Küçük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Kivi / Karpuz / Portakal).

Evlerinizde dekorasyonlarınıza farklı bir hava ve şıklık katmak isteyenler için tasarlanmış Küçük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Kivi / Karpuz / Portakal).

Evlerinize farklı bir görsellik katmak için tasarlanmış dekoratif yastıklar rahat ve kullanışlı yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Uzaktan bakıldığında gerçek bir meyve dilimine benzeyen minderler karpuz, kivi veya portakal dilimlerinden oluşmaktadırlar.

Her evin dekorasyonunu oluşturan yastık modelleri ile dilerseniz yatak, kanepe üzerinde uyumak veya rahat köşeleri süslemek için farklı kullanım amaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Evinizin balkonunda veya bahçesinde bile kolaylıkla kullanabileceğiniz baskılı dekoratif minder modelleri ile bulunduğunuz her alana görsel bir güzellik getireceksiniz.

Evinize bu güzel dekoratif minderleri kullanarak oldukça etkileyici bir hava kazandırabilirsiniz.

Baskılı yastıkları sevdiklerinize hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz.

Küçük Boy Yastık Ölçüsü:

  • 26 cm x 7 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Küçük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Kivi / Karpuz / Portakal) " gönderilecektir.minder dekoratif yastık yastık küçük boy minder baskılı dekoratif yastık


Küçük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık - KİVİ
Küçük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık - KARPUZ
Küçük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık - PORTAKAL


Küçük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Kivi / Karpuz / Portakal) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!