Kulak İçi Kulaklık Siyah Philips - SHE1350


Piyasa Fiyatı :
12,90 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
8,90 TL


Bu fırsatlar ilginizi çekebilir:

Kulak İçi Kulaklık Siyah Philips - SHE1350 Size ve Yaşam Tarzınıza Tam Uyacak Şekilde Üretildi Müzik Dinlemenin Keyfine Kulak İçi Kulaklıkla Varabilirsiniz

Kulak İçi Kulaklık Siyah Philips - SHE1350

Philips - SHE1350 kulakiçi kulaklıklar ile müziğin her sesi, her tınısı artık daha net daha anlaşılır, üstelik Bass Beat Vent özelliği ile bass lar artık daha güçlü.

Telefonunuzdan, MP3 playernızdan, bilgisayaraınızdan müzik dinlemek artık daha keyifli.

Dinlediğiniz parçalarda yer alan bass lar philips kulakiçi kulaklıkta yer  Bass Beat Vent özelliği ile artık daha güçlü. Bass Beat Vent kulkalık içinde hava sirkülasyonu sağlayarak sesleri dahada keskinleştirir.

Müzik Dinlemenin yeni ve benzersiz keyfi, Kulak İçi Kulaklık Philips - SHE1350.

Üstelik kulak içi şekline göre özel olarak ayarlanmış tasarımı sayesinde kulağınıza rahat bir şekilde oturur ve rahatsızlık vermez. 

Kulak İçi Kulaklık ile Yolda, Spor yaperken, Yürüyüşde ve Aklınıza gelebilecke her yerde keyifli bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. 

3,5 mm Jack bağlantısı sayesinde Mp3 Player, iPod, iPhone ve bağlantı arayüzüne sahip tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Zamanla kulaklıklar bağlantı yerlerinde ki esneklikten dolayı kablo kopmaları ve temassızlıkar sonucu arızalı duruma düşerler. Philips kulakiçi kulaklıkta yer alan dayanıklı kablo yapısı ve bağlantı bölümleri ile artık daha uzun ömürlü kullanıma sahip olacak, sevdiklerinize bu kulak içi kulaklıkları tavsiye edebileceksiniz.

 

Philips - SHE1350: Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

  • Marka : Philips
  • Model : SHE1350
  • Renk : Siyah
  • Kablo Uzunluğu : 1 metre
  • Frekans Tepkisi : 16-20000 Hz

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet " Kulak İçi Kulaklık Siyah Philips - SHE1350 " gönderilecektir. kulaklık philips kulak i̇çi kulaklık philips kulaklık philips - she1350 kulak i̇çi kulaklık siyah philips


Kulak İçi Kulaklık Siyah Philips - SHE1350 Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
2 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Kaliteli ve hesaplı.