Kapat

Kurabiye Kalıbı Araba-Helikopter


Piyasa Fiyatı :
13,85 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Kurabiye Kalıbı Araba-Helikopter Kendi Ellerinizle Yaptığınız Kurabiyelere Çocuklar Bayılacak

Bitenekadarcıların çocuklarının doğum günü yada özel gün kurabiyelerini yapmalarına yardımcı olacak çok şirin Kurabiye Kalıbı Araba-Helikopter

Kurabiye Kalıbı Araba - Helikopter, 4 farklı modeldir. Oldukça dikkat çekici ve sevimli görünümleri vardır. Süslemelerinizle harika kurabiyeler yaratabilirsiniz. Böylece çocuklarınızı küçücük kurabiyelerle kocaman sevindirebilirsiniz.

Kurabiye Kalıbı Araba - Helikopter ile çocuklarınızı mutlu etme fırsatı ayağınıza geliyor. Helikopter ve araba şekillerinde kurabiye yaparken siz de eğleneceksiniz. Kurabiyeleri süslemek sizi de keyiflendirecek! Bu kurabiyelerle geçirdiğiniz zaman hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Kısa zamanda hazırlayacağınız kurabiyelerle çocuklarınız mutlu olsun. Bas çek işlemi ile hemen kurabiyelerinizi hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca Kurabiye Kalıbı Araba – Helikopter bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Böylece siz sadece kurabiyelerinizi hamurun üzerine basıp çekerek elde edeceksiniz.

Kurabiye Kalıbı Araba - Helikopter ürünü sizi zahmete sokmayacak, son derece pratik bir üründür.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Set "Kurabiye Kalıbı Araba-Helikopter" gönderilecektir.Kurabiye Kalıbı Araba-Helikopter Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!