Kapat

Kurabiye Kalıplı Şeffaf Merdane


Piyasa Fiyatı :
34,90 TL

% 37 İNDİRİM

Fiyat :
21,90 TL


Kurabiye Kalıplı Şeffaf Merdane Sevdikleriniz Kurabiyelerinize Bayılacak

Bitenekadarcıların partilerinde, doğum günlerinde veya herhangi bir kutlamalarında misafirlerine sunacakları en güzel ve şekilli kurabiyeleri hazırlayabileceği Kurabiye Kalıplı Şeffaf Merdane.

Büyük hamur merdaneleri ile küçük kurabiye hamurlarını belirli şekillere sokmak zor olabilmektedir.

Bu zorluğu ortadan kaldırıp, kurabiye hamurlarının hem açılması hem de şekillendirilmesini aynı anda gerçekleştirilebilsin diye, Kurabiye Kalıplı Şeffaf Merdane üretilmiştir.

Plastik yapısı nedeniyle diğer hamurların açılmasında kolaylık sağlayamasa da Kalıplı Kurabiye Merdanesi kurabiye hamurlarının açılmasında oldukça büyük kolaylık ve kullanım imkanı sunmaktadır.

Ayrıca içerisinde barındırdığı yıldız, tavşan, kalp, ördek, erkek, kız, kelebek ve yonca figürleri şeklindeki kurabiye kalıplarıyla da, Kalıplı Kurabiye Merdanesi ile açılmış olan kurabiye hamurlarına şekil vermek mümkün olabilmektedir.

Kurabiye Kalıplı Şeffaf Merdane normal merdanelere benzer yapısını, içerisindeki boşluğun kurabiye kalıplarıyla doldurulmasıyla farklı bir görünüme kavuşturmuştur.

Bu rengarenk görünümü sağlayan kurabiye kalıplarının ise bu merdane yardımıyla bir arada bulunabilmesi durumu, kurabiye kalıplarının kaybolup gitmesini önlemek adına, son derece önemli ve gerekli bir düzeni sağlamaktadır.

Kurabiye Kalıplı Şeffaf Merdane ile yapılan kurabiyelerin şekillerinin birbirinden farklı biçimlerde olabilmesinin yanı sıra, merdane ile bir arada bulunmasıyla tek bir ürün ile birden fazla işlemin gerçekleştirilmesi sağlanabilmektedir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kurabiye Kalıplı Şeffaf Merdane" gönderilecektir.Kurabiye Kalıplı Şeffaf Merdane Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!