Kapat

Kurban Yatırma Aparatı: Yatırmatik


Piyasa Fiyatı :
19.90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
14.90 TL


Özellikle büyükbaş kurbanlıkların yere yatırmasında zorlu bir çaba harcanmasının önüne geçecek Kurban Yatırma Aparatı: Yatırmatik.

Kurban Bayramında kurbanları keserken pratik bir şekilde kurbanınızı yere yatırmanızı sağlayacak Kurban Yatırma Aparatı: Yatırmatik.

Hem kasapların hem kendi hayvanını kurban etmek isteyenlerin kullanabilecekleri kurban yatırma aparatı oldukça kolay kullanıma sahiptir.

Öncelikle büyükbaş hayvanlar için kullanılabilecek yatırmatik ürününü küçükbaş hayvanlar için de kullanabilirsiniz.

Yıkmatik ile yüzlerce kiloluk hayvanınızı zorlanmadan yere yıkarak kurbanlık hale getirebilirsiniz.

Benzer Ürün Videosu:

Kurban Bayramlarında en çok olan kazaların da önüne geçilmesini sağlayacak kurban yıkma aparatını kullanarak ekstra bir güç harcamanıza gerek kalmayacaktır.

Kurban yatırma aparatının kullanımı oldukça pratiktir. Yapmanız gereken tek şey yatırmatik ürününü hayvanın dört ayağına bağlayın. Tek seferde çektiğinizde kurbanlığınız yerde 4 ayağıda bağlı olarak yatılı hale gelecektir. 

Kurbanlığınızı zorlanmadan yere yatırdıktan sonra İslami açıdan kurban kesme kurallarına özen göstereren kurbanınızı kesebilirsiniz.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Kurban Yatırma Aparatı: Yatırmatik " gönderilecektir.kurban yatırma aparatı yatırmatik kurban yıkma aparatı yıkmatik


Kurban Yatırma Aparatı: Yatırmatik Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!