Kapat

Kuru Kafa Şeklinde Sibop Kapağı: Fotosel ve Hareket Sensörlü Işıklı (2 Adet)


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
10,90 TL


Araçlarınızın hızına göre neon halka görünümü veren ve dikkat çekici bir tasarıma sahip Kuru Kafa Şeklinde Sibop Kapağı: Fotosel ve Hareket Sensörlü Işıklı (2 Adet).

Araçlarınızın dikkat çekici bir tasarıma sahip olmasını isteyenlere özel olarak üretilmiş ve rahatlıkla kullanabilecekleri Kuru Kafa Şeklinde Sibop Kapağı: Fotosel ve Hareket Sensörlü Işıklı (2 Adet).

Sibop kapağını otomobil, minibüs, kamyonet, motosiklet, otobüs ve bisikletlerde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İçerisinde bulunan fotosel ve hareket sensörü ile hareket halinde çalışan ışıklı sibop kapağı ile tüm gözler aracınızda olacak.

Araçlarınızın hızına göre çember şeklinde göz alıcı bir neon halka görüntüsü oluşmaktadır.

Lastiklerinizin sibop kısmına takılan fotosel sibop kapağı hiçbir montaj gerektirmez ve kolay bir şekilde kullanım imkanına sahiptir.

Hareket sensörlü ışıklı sibop kapağı lastiklerin siboplarına takılan bu ürün sadece araç hareket ettiğinde yanmaya başlar.

Renk: Kırmızı, Yeşil, Mavi, Şeffaf

NOT Piller pakete dahildir.

NOT: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

Sibop Kapağı Ölçüsü:

  • 1,5 cm x 6 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 2 adet " Kuru Kafa Şeklinde Sibop Kapağı: Fotosel ve Hareket Sensörlü Işıklı " gönderilecektir.sibop kapağı hareket sensörlü sibop kapağı işıklı sibop kapağı Hareket sensörlü ışıklı sibop kapağı fotosel sibop kapağı kuru kafa şeklinde sibop kapağı


Kuru Kafa Şeklinde Sibop Kapağı: Fotosel ve Hareket Sensörlü Işıklı (2 Adet) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!