Kapat

LaNaturel Roll On Doğal Deodorant


Fiyat :
5,90 TL


Aluminium Zirconium İÇERMEZ..!! Hiçbir Sentetik Koku Kimyasalı İÇERMEZ..!! Hiçbir Renk Verici Kimyasal İÇERMEZ..!! Alkol İçermez

Bitenekadarcılar için tamamen doğal mineral ev bitkilerden ürtilmiş güvenli ve sağlıklı koruma sağlayan LaNaturel doğal deodorant.

Aluminium Zirconium İÇERMEZ..!!

Hiçbir Sentetik Koku Kimyasalı İÇERMEZ..!!

Hiçbir Renk Verici Kimyasal İÇERMEZ..!!

Alkol İçermez

Tende beyaz leke bırakmaz, yapış yapış olmaz. Giysilerde leke yapmaz.

Ter bezlerini tıkamaz.

24 saat güvenli ve sağlıklı koruma sağlar.

Anti alerjiktir.

Bay ve bayan olmak üzere iki seçenek.

50ml

Avrupa Birliği'nin önde gelen bilimsel kuruluşlarındani İtalya'da yerleşik"CHELAB Labaratuvarları" LaNaturel Doğal Deodoran üzerinde yaptığı dermatolojik testler sonucunda onay vermiştir.

İçindekiler :
Zeytin yaprağı suyu, Palmiye ağacı yapı gliserini, doğal mineral tuz, mısır şekeri sakızı, bitki ve çiçek suları. Başka hiçbir şey İÇERMEZ

Aluminium Chlorohydrate İÇERMEZ
Labotuvar çalışmaları ve deneyler , Aluminium Cholorohydrate benzeri aluminyum içeren kimyasalların vücutta östrojen benzeri etki oluşturarak hormonel dengeyi bozabileceğini, hücrenin genetik yapısının değişimine sebep olabileceğini ve bununda göğüs kanserine yol açabileceğini göstermiştir.

Kaynak:
Dr.Philippa Darbre
Reading Üniversitesi, İNGİLTERE
Hücre ve Moleküler Biyoloji Dep.
Kanser Araştırma Merkezi

Aluminium Zirconium İÇERMEZ
Amerika'da Aluminium Zirconium ve Aluminium Cholorohydrate içeren anti perspirant deodorantların popülerleşmesi ve satışların artması ile göğüs kanseri artış oranları paralellik göstermektedir.

Dr. Kris McGrath
Northwestem Üniversitesi
Feinberg Tıp Fakültesi
Amerika Birleşik Devletleri

Hiçbir sentetik koku kimyasalı İÇERMEZ
Kozmetiklerde ren verici kimyasallarda ağır metal , arsenik ve kurşun gibi kanserojen maddelere rastlanmıştır.Blue1,Green3 gibi birçok kimyasal renk verici maddenin kanserojen olduğu tespit edilmiştir.Ayrıca D&C Red33, FD&C,Yellow5 gibi renk verici kimyasalların da kanserojen oldukları düşünülmektedir.Bu nedenlerden dolayı kanserojen olan sentetik renk verici kimyasallar insan sağlığı için büyük tehdit oluşturmaktadırlar.

Hiçbir renk verici kimyasal İÇERMEZ
Kozmetiklerde kullanılan Parabenlerin(Methylparaben,Benzylparaben , Butylparaben, Propylparaben) kanser yapma ihtimali bilimsel çalışmalarla daha da güçlenmiştir.


Alkol İçermez
Kozmetiklerde alkolün birçok çeşidi (Stearyl Alcohol , Cetyş Alcohol, Cetearyl Alcohol) yaygın olarak kullanılmaktadır.Alkol cildi tahriş edebilir , alerji yapabilir ve kurutabilir.Bu sebeple alkol içermeyen kozmetik ürünler tercih edilmelidir.

LaNaturel, doğanın gücüne inanarak yola çıkmış bir harekettir.
Çoğu insan sentetik kimyasallardan vazgeçilemeyeceğini, çünkü bunların kullanılan ürünlere üstün performans özelliği verdiğini ve alternatiflerinin olmadığını iddia ederler. Hatta bu fikre o kadar inanmışlardır ki (veya inandırılmışlardır ki) kullandıkları ürünlerin doğal ve sağlıklı bir alternatifi olup olmadığını düşünmezler bile. Sonuç; insanların zayıflayan sağlıkları, artan hastalıklar..
 
Eğer en değerli varlığımız sağlığımızsa ve buna rağmen yaşam alanımız kimyasallarla kuşatılmışsa bir yerlerde bir hata yapıyoruz demektir.
 
Örneğin, DDT bir zamanların en popüler ve en yaygın kullanılan tarım ilacıydı. Çoğu insan hala hatırlar. DDT yıllar önce yasaklandı, fakat bugün bile 35-40 yaşlarını geçmiş insanlarda DDT’den kaynaklanan hastalıklara hala rastlanmakta. Çünkü yıllar önce kullanılan DDT hiç bir şekilde etkisini kaybetmiyor. Kalıntılar hücrelerde toplandığı için bütün hayatı boyunca vücut onu dışarı atamıyor. Daha kötüsü, çocuklara da anne sütü ile geçiyor ve zarar vermeye devam ediyor. En çok da karaciğer, yumurtalıklar ve beyne zarar veriyor. Oysa bir zamanlar ne popülerdi, ne yaygındı DDT. Herkes mutluluk ve huzur içinde DDT kullanırdı. O zamanlar bilim adamları yok muydu, o zamanlar ruhsat verici denetleyici kurumlar yok muydu? Peki neden izin verdiler bu kadar zararlı DDT’ye? Bu kadar zararlı olan DDT nasıl bu kadar popülerleşebildi, herkesin kullandığı bir ürün haline gelebildi? Yıllarca kimse neden uyanmadı? Ya üniversiteler, doktorlar, araştırma görevlileri? Neden hepsi de uyudular yada uyutuldular?
 
Başka bir gazete haberi “Amerika`da Campaign for Safe Cosmetics laboratuvarında yapılan testlerde Johnson&Johnson markalı bebek şampuanlarında kansere sebep olan maddeler bulunduğu belirtiliyor. Campaign for Safe Cosmetics, 22 şirketin 48 ürününde 1,4 dioksin ve 28 üründe de formaldehit testi yapmıştı. Bu ürünlerden 17`sinde hem 1,4 dioksin hem de formaldehit bulunduğu tespit edilmişti. Formaldehitin Japonya ve İsveç`te bebek ürünlerinde kullanılması yasak. 1,4 dioksin de Avrupa Birliği`nde yasak.” Görüldüğü üzere bugün bile dünyanın en büyük şirketleri, en büyük markaları hala riskli kimyasal içerikleri hiç çekinmeden kullanabiliyorlar ve insan sağlığını riske atmaktan, inanılmaz şekilde, hiç korkmuyorlar. Çok daha kötüsü, bunları bebek ve çocuk ürünlerinde dahi kullanmaktan hiç çekinmiyorlar, acı ve üzüntü duymuyorlar. Bu durum yıllar önce DDT’nin nasıl bu kadar popülerleşebildiğini ve nasıl herkes tarafından kullanılan yaygın bir ürün olmayı başarabildiğini açıklıyor aslında.
 
Günümüz dünyasının bu şartları altında, LaNaturel’in misyonu, insanların kimsayal kuşatılmışlıklarında, onlara doğal alternatifler sunarak, en değerli varlıkları olan sağlıklarını korumalarında yardımcı olmaktır. Daha da önemlisi bunu katıksız dürüstlükle yapmaktır.

 
Web Sayfası : http://www.lanaturel.com

Ürün GMP koşullarına uygun olarak, 76/768/EEC direktifi doğrultusunda Türk Kozmetik Mevzuatına uygun olarak üretilip, BSE ve sağlığa zararlı madde içermemektedir.

Son Kullanma Tarihi : Ağustos 2012LaNaturel For Men
LaNaturel For Women


LaNaturel Roll On Doğal Deodorant Yorumları Tüm Yorumlar (30)
Mükemmel (5)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
99 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Kesinlikle tavsiye ederim. Diğer kullandığım ürünlerde yaşadığım sıkıntıyı bu üründe hiç yaşamadım. Yeniden uygun fiyatla satışa çıkarsa toplu olarak almak istiyorum.
116 sipariş | 53 yorum | Yorum Detay çok güzel bir ürün halen almadıysanız mutlaka alın.
116 sipariş | 53 yorum | Yorum Detay çok güzel bir ürün halen almadıysanız mutlaka alın.
71 sipariş | 47 yorum | Yorum Detay Harika.
71 sipariş | 47 yorum | Yorum Detay En iyi, en sağlıklı Roll-on.