Kapat

Laptop Harici Harddisk Kutusu (SATA)


Fiyat :
22,90 TL


Tek tuşla Yedekleme Tak çalıştır Kaliteli ve şık deri çantası

Bitenekadarcılar kendi harici disklerini kendileri oluşturabilsin, mevcup 2.5 " lik laptop hard disklerini bağımsızda kullanabilsinler diye!

Dileyenler için kendi harici diskini kendin yap çözümü! (2.5 luk SATA disk almak size kalmış) 

Özellikle yeni harddisk alıp eski datalarınızı yenisine imaj kopyalamak için en ideal çözüm!

Laptop arızalarında datalarınıza ulaşmak için bir elzem (arıza hard disk kaynaklı değilse)!

Üstelik tüm kablo ve aksesuarlar (tornavidası da) ve çok şık bir deri taşıma kılıfı da pakete dahil!

Adaptör gerektirmeksizin USB den güç alarak çalışma!

Özellikler: 

REXPO HD-36 Taşınabilir SATA HDD için Kutu 

2.5' SATA  HDD ile  kullanılır 

USB 2.0 ve USB1.1 uyumlu 

Tak-çalıştır (plug-in play) 

Dayanıklı Alüminyum kasa

Kaliteli ve şık deri çantası,

Mini tornavida

Usb kablosu 

USB 2.0 Bağlantı arabirimi 

Windows 98/Me/2K/XP/Vista, Mac OS 9 üstü uygundur.

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

 • AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

  Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

  Haftanın fırsatları köşesinden ürün almadan önce Ana Sayfadaki 2 üründen birini aldıysanız aynı gün içerisinde yapacağınız 2. alışverişinizde 1.5 TL ilave kargo ödersiniz (Bedava kargolu ürünler hariç), 2. ve 3. fırsata kargo ödemezsiniz. İlk alacağınız ürün fırsat köşesinden olsa da yine aynı gün yapacağınız 2. ve 3. alışverişler de aynı avantajlara sahiptir.

  Özet olarak sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz. • Laptop Harici Harddisk Kutusu (SATA) Yorumları Tüm Yorumlar (7)
  242 sipariş | 30 yorum | Yorum Detay Fiyat Aman Allahım LaryBird 'den önce bir fiyat kaydı yapacağım... Çok mutlu oldum :)

  HB fiyatı - 29,30 TL+Kargo
  295 sipariş | 253 yorum | Yorum Detay aldım laptopun eski diski ölü yatıyor onu harici disk yapacam. bi de acil durumlarda çok iş göreceği kesin. daha önce disk aldığımda ödünç almıştım arkadaştan biraz dandikti o. ama bunun kılıfı falan bu parayı eder. çok şık duruyor.

  bu arada 2.5 luk disk kutusunda fan olmaz. zaten gerek de yok. bunlar tak çalıştır adaptör falan gerekmiyor. aynı usb bellek gibi. en önemli özelliği bu zaten.

  benim görüdüğüm ürün açıklamasına yanlışlıla girmiş ve tekrar çıkmış zira şimdi yok.
  3 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay dahili fan yok kutuda dahili fan var yazmışlar ama yok maalesef.ben bu kutudan kullandım fan yok.2,5 inch kutularda fan olmaz.belki ithalatçı firmadan gelen bilgiyi direk yazmışlar ama maalesef yanlış.tek tuşla back-up ta yok oda yanlış.
  ayrıca kutu çok kalitelidir bilesiniz.500 gb dahi takabilirsiniz.deri kılıfında kalem gözü dahi var çok işlevlidir.
  alanlara hayırlı olsun.
  32 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay acaba?.. BK bunun üzerine şöyle bi 500 gb 2,5" tercihen western digital ya da seagate sata harddisk verecek mi acaba?.. Tabi her zaman yaptığı gibi piyasadan daha makul bir fiyata.
  16 sipariş | 126 yorum | Yorum Detay acil durumlar tıpkı yangın söndürme cihazı gibi bazen bilgisayarı yada gitti sandığınız tüm datalarınızı kurtarıyor. alıp bir köşede bulundurmanızı tavsiye ederim.