Kapat

Lastik Tamir Solüsyonu


Piyasa Fiyatı :
7,90 TL

% 38 İNDİRİM

Fiyat :
4,90 TL


Lastik Tamir Solüsyonu Aracınızın Lastik ve Balans Ayarlarına Zarar Verici Etkisi Yoktur Sizin ve Sevdiklerinizin Can Güvenliği İçin

Bitenekadarcıların lastikleri delinse bile hiçbir müdahaleye gerek kalmadan lastiğin kendi kendine onarılmasını sağlayan harika bir ürün Lastik Tamir Solüsyonu.

Lastik Tamir Solüsyonu, lastiğinizin kendi kendine zarar görmesi sonucu yolda kalma derdine son verecek, her gün yaşanan, can ve mal kayıpları ile sonuçlanan kazaların önüne geçmenize yardım olacak.

Sıcak ve soğuk havadan etkilenmez. Lastik 10-15 defa delinse bile hiçbir müdahaleye gerek olmaksızın lastiğinizi kendi kendine onarır ve delikleri kapatır.

Lastik Tamir Solüsyonu sayesinde lastiklerinizi daha dayanıklı hale getirebilir, kaza riskinizi azaltır ve can kayıplarını önüne geçmiş olursunuz.

Sürüş sırasında karşınıza çıkabilecek çivi, vida hatta sivri demir çubuklar sizi artık yolunuzdan edemeyecek.

Lastik Tamir Solüsyonu Özellikleri :

  • Tüm yerli ve ithal otomobillere, hafif ticari araçlara ve motorsikletlere uyumlu olarak üretilen,  profesyonellik gerektirmeyen, kişisel uygulamalı bir üründür .
  • Zaman içerisinde bozulmaz ve özelliğini kaybetmez.
  • Su bazlı özelliğinden dolayı yanıcı ve parlayıcı değildir.
  • Hiçbir toksik madde içermez, doğaya zarar vermez.
  • Aracınızın lastik ve balans ayarlarına zarar verici etkisi yoktur. 

Lastik Tamir Solüsyonu Nasıl Uygulanır?

  • Lastik Tamir Solüsyonu'nu kullanmak için öncelikle araç lastiğinizin sibop iğnesini çıkarıp içindeki havayı boşaltın. Solüsyonu iyice çalkaladıktan sonra siboptan içeriye boşaltın.
  • Sibop iğnesini taktıktan sonra lastik havasını yeniden şişirin. Lastiği bir kaç tur çevirerek işlemi tamamlayın.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Baydar Lastik Tamir Solüsyonu" gönderilecektir.lastik tamir solüsyonu bayder lastik tamir solüsyonu lastik tamiri


Lastik Tamir Solüsyonu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!