Kapat

Lazerli + Su Terazili Şerit Metre - 5.5 Metre (Level Pro 3)


Piyasa Fiyatı :
24,90 TL

% 24 İNDİRİM

Fiyat :
18,90 TL


Ölçümleriniz Artık Daha Net ve Doğru Dekorasyon İşlerinizin Daha Düzgün Olması İçin Şerit 5 Metre + Yatay Dikey Su Terazisi + Kırmızı Lazer

Lazerli şerit metre ile hizalama yapmak ve ölçü almak artık çok daha kolay.

Yaşadığınız tüm mekanlarda veya çalışma alanlarınızda işinizi kolaylaştıracak olan kırmızı lazer metre, dekorasyon ve ölçüm işlerinizin daha düzgün olması için size yardımcı olur.

Evde, ofiste her zaman elinizin altında ihtiyaç duyacağınız bu lazerli şerit  metre ile her türlü Tablo, saat, pano asma işleri, dekorasyon işleri, alan ve uzunluk ölçümleri, yapı ve tamirat işleri 3 fonksiyonlu şerit metre ile artık daha kolay ve zahmetsiz.

Standart metre çeşitleri içinde kısa sürede ön plana çıkan lazerli metre, evinize aldığınız bir çerçeveyi veya rafı monte etmek istediğinizde en doğru hizalamayı yapmanızı sağlar.

Dikey olarak hizalama yapan lazer metre, aynı zamanda içinde barındırdığı şerit metreyle de ölçümünüzü düz ve doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Yaklaşık 5,5 metreye ölçüm yapabilen lazerli metreyi, küçük ebatları sayesinde dilediğiniz her yere götürebilir veya alet kutusunda taşıyabilirsiniz.

Üzerinde yer alan açma kapama tuşu ile lazeri istediğiniz anda aktif edebilirsiniz.

Üstelik üzerinde yer alan yatay ve dikey su terazisi ile paralel ölçümlerinizi rahatlıkla, doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Lazerli Şerit Metre Özellikleri :
Doğru ve hassas ölçüm yapar
Raf, dolap, fayans ve resim çerçevelerini asmak için kullanılabilir
Yatay ve dikey lazer ışını yayar
5,5 metreye (18 ayak) kadar ölçüm sağlar
3 Adet AG 13 (lazer pili) ile çalışır

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Level Pro3 Lazerli Metre gönderilecektir. lazer metre level pro3 lazerli metre lazerli metre lazerli + su terazili şerit metre level pro 3


Lazerli + Su Terazili Şerit Metre - 5.5 Metre (Level Pro 3) Yorumları Tüm Yorumlar (5)
Mükemmel (1)
33 %
Çok İyi (2)
67 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
1 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay profesyoneller ve iş yapma becerisi olan ellerde kullanılabilen harika bir yardımcı
44 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Aldım, iade ettim. Lazer hizalama da, su terazisi de düzgün çalışmıyor. Ürün yamuk anlayacağınız.
38 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay GÜZELMİŞ GERÇEKTEN KALİTESİDE İYİ VE BAYAĞI İŞE YARIYOR TEŞEKKÜRLER..
11 sipariş | 729 yorum | Yorum Detay Merhaba mustafagelerin,

Lazerli + Su Terazili Şerit Metre - 5.5 Metre (Level Pro 3), lazerle sadece hizalama yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
56 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Üründeki lazer sadece hiza almak için mi kullanılıyor, yokssa ölçümü de lazerle yapabiliyor mu? Yani çelik şerit metreyi kullanmadan 5 metreye kadar ölçüm yapabiliyor mu?