Kapat

Ldnio DL-S602 İpad Kamera Connection Kit


Piyasa Fiyatı :
26,00 TL

% 35 İNDİRİM

Fiyat :
16,90 TL


Fotoğraflara Ipad keyfi ile Bakabilme Fırsatı USB ile Iphone Erişimi!

Bitenekadarcılar, fotoğraflara ipad keyfi ile bakabilsinler diye.

Kamera Connection Kit'i sayesinde Dijital kameranızdaki fotoğrafları kolay bir şekilde ipad'inize aktarabilir ve aynı anda iPad'inizin harika ekranında görebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

USB ile Iphone Erişimi!
Aynı zamanda IPhone'unuzdaki fotoğrafları USB Portundan bağlantı kurarak iPad'inize aktarabilirsiniz.

iPad için 5 in 1 Kamera USB bağlantı Kiti ve SD (HC), MS DUO, MMC, M2, T-Flash (TF) Kart okuyucu!

Kamera bağlantısı USB arayüzü ile sağlanmaktadır, kiti sadece ipad'e takın ve data kablonuz ile Resimleri İpad'e aktarın (USB Data Kablosu ürüne dahil değildir.)

SD Kart Okuyucu kullanarak kameranızdaki fotoları direkt İpad'inize aktarın.
Bağlantıyı sağladığınız anda İpad otomatik olarak foto programını açar ve kameranızdaki fotoları seçip albümünüze eklemenizi sağlar,

Standart fotoğraf formatlarını destekler,( JPEG ve RAW dahil)
Bu Cihazı iki şekilde fotoğraf aktarmanızı sağlar; Kameranızın USB Kablosunu veya Direkt SD Karttan okur.

  • Renk: Siyah

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Ldnio DL-S602 İpad Kamera Connection Kit" gönderilecektir.kamera kiti i̇pad kamera connection kit fotoğraf aktarma kiti ipad fotoğraf aktarma kiti


Ldnio DL-S602 İpad Kamera Connection Kit Yorumları Tüm Yorumlar (7)
19 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Bir sürü soru sorulmuş hep standart cevap vermişsiniz. "Ldnio DL-S602 İpad Kamera Connection Kit, dijital kameranızdaki fotoğrafları kolay bir şekilde ipad'inize aktarabilir ve aynı anda iPad'inizin harika ekranında görebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.". Lütfen sorulardaki diğer kısımlara da cevap veriniz ki biz de işimize yarayıp yaramayacağını bilelim.
11 sipariş | 729 yorum | Yorum Detay Merhaba guest1_i1205031903,
Ldnio DL-S602 İpad Kamera Connection Kit İpad 3 ile uyumludur. Dijital kameranızdaki fotoğrafları kolay bir şekilde ipad'inize aktarabilir ve aynı anda iPad'inizin harika ekranında görebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
13 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Peki i pad3 le uyumlumudur artı sadece fotoğraf makinasımı bağlanıyor hafıza kartı takıp kullanamıyormuyuz ve usbden flash bellek maus klavye bağlayabiliyormuyuz teşekkürler
11 sipariş | 729 yorum | Yorum Detay Merhaba guest1_r1205290742,
Ldnio DL-S602 İpad Kamera Connection Kit, dijital kameranızdaki fotoğrafları kolay bir şekilde ipad'inize aktarabilir ve aynı anda iPad'inizin harika ekranında görebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
4 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay acaba sadece fotugraf mı akatarabiliyoruz. hafıza kartındaki film müzik vb. şeyleri aktarmaya uygunmudur?