Kapat

Leke Çıkarıcı Kalem: Bleach Pen


Piyasa Fiyatı :
22,90 TL

% 57 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Bleach Pen Leke Çıkarıcı Kalem Kahve, Kalem, Yağ, Meyve,,, ve Birçok Lekeye Veda Edin En Zor Lekeleri Saniyeler İçinde Yok Eder

Bitenekadarcıların en inatçı lekelerden, en pratik şekilde kurtulmalarını sağlayacak, acil durumlarda ve en zor anlarında bir numaralı yardımcıları olacak Bleach Pen Leke Çıkarıcı Kalem.

Tam toplantıya girecekken üzerinize damlayan kahve, bembeyaz elbisenizin üzerine sıçrayan salça ve tişörtünüze bulaşan mürekkep lekesi bütün gün eve gitme isteğiyle yanıp tutuşmanıza neden olabilir.
 
En inatçı lekelerde; vişne suyu, kahve ya da yağ lekeleri, kırmızı meyveler...  İçeriğindeki beyazlatıcı çamaşır suyu etkisi sayesinde giysileriniz üzerindeki en zor leke ve izleri saniyeler içinde yok eder.
 
Çantanızdacebinizde ya da çekmecenizde bulundurabileceğiniz leke çıkarıcı kalem sayesinde inatçı lekeler tarih oluyor.
 
Dilerseniz bu pratik kalemi kendiniz kullanabilir, dilerseniz sevdiklerinize hayatlarını kolaylaştıracak bir hediye olarak sunabilirsiniz.
 
Bleach Pen Leke Çıkarıcı Kalem ile kahve, kalem, yağ ve birçok lekeye veda edin.
 
Lekesiz gömlekler için pratik çözüm.
 
Üstelik çamaşır suyu sıçramış renkli giysilerinizde oluşan beyazlamış izleri bu uçlar sayesinde desenler haline getirip yaratıcılığınızı geliştirip tarz yaratmanız mümkün.

Bleach Pen Leke Çıkarıcı Kalem Nasıl Uygulanır? 

Kıyafetleriniz, banyonuzdaki lekeler, uygulamak istediğiniz alan neresi olursa olsun üzerine Bleach Pen’i dokundurmanız yeterlidir.

Bir ucu küçük noktalara uygulama yapmak diğer ucu da daha geniş lekeler için olmak üzere İki farklı kalınlıkta uygulama uçları mevcuttur.

Bleach Pen ile yaptığınız tasarımın desen veya çizgileri kalıcı olacaktır. Bu nedenle dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Gözle temas veya yutma ve halinde bol su ile yıkayınız ve hemen doktorunuza danışınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Bleach Pen Leke Çıkarıcı Kalem" gönderilecektir.


leke çıkarıcı kalem leke çıkarıcı bleach pen leke kalemi


Leke Çıkarıcı Kalem: Bleach Pen Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!