Kapat

Leman Sam Nereye Kadar


Piyasa Fiyatı :
20,00 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


13 Yıl Sonra Tamamiyle Akustik Bir Leman Sam - Nereye Kadar 10 Değerli Eser Müzik Dinlemeyi Sevenlere Özel

Müzik dinlemeyi seven ve müziksiz yapamayan bitenekadarcılar için ...

13 yıl aradan sonra tamamiyle akustik bir Leman Sam “Nereye Kadar”

Hayatta herşeyi şarkı söyleyerek anlatan Leman Sam, “Ben bir şarkıcıyım/düşleri paylaşırım aşkı anlatırım/ Ağlatabilirim, güldürebilirim/ mutluluğa uçarım şarkımı söylerim” diyor son albümünde yer alan bir bestede... 
 
Şarkıcı Leman Sam, yıllardır beklenen solo albümü ile nihayet yeniden dinleyicilerinin karşısında. “Nereye Kadar” adını taşıyan albüm, Kalan Müzik etiketiyle piyasaya çıktı.
 
1998’de “İlla” ve “Livaneli Şarkıları” albümlerinden sonra, onunla bütünleşen şarkılarını sadece konserlerde seslendiren ünlü sanatçı, nihayet yeni bir albümle dinleyicisiyle buluşuyor. 
Bu kez tamamiyle akustik bir albüm hazırlayan Leman Sam, özellikle klavye kullanımından kaçındı. Düzenlemeleri Vedat Sakman’a ait olan albümde, Erkan Oğur, Sarp Maden, Levent Güneş gibi müzisyenler sanatçıya eşlik ediyor. Hazırlıkları tam iki yıl süren albümde, aşık olur gibi şarkı söyleyip, şarkı söyler gibi aşık olan Leman Sam’ın tarzını yansıtan 10 yeni beste yer alıyor. 
 
Uzun bir aradan sonra yeni bir albüm hazırlamasında müzisyen kızları Şevval ve Şehnaz’ın ısrarları en büyük etken olmuş. Sam, son albümünü ”akrabam” dediği doğaya ve kendisini büyüttüğüne inandığı kızlarına ithaf ediyor. 
 
1. Mavi Tango
2. Taşra
3. Nereye Kadar
4. Sonsuz
5. Şarkıcı
6. Aşiyan
7. Senden Sonra
8. Bir Rüya Gibi
9. Var Git Ölüm
10. Metris
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Leman Sam Nereye Kadar Albüm'ünden gönderilecektir.


leman sam leman sam nereye kadar leman sam yeni albüm


Leman Sam Nereye Kadar Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!