Kapat

Leon Dragon Muay Thai Kick Boks Şortu Black
ORJİNAL - KAMPANYALI ÜRÜN

Ürünün dışında bulunan tüm desenler nakıştır.
Şortun kemer kısmında 10 cm. genişliğinde lastik kullanılmıştır.
Kemer kısmında kullanılan lastik tek parça lastik değil, 8 ayrı lastikten oluşmaktadır. Her bir lastik ayrı olarak kendi oluğundan geçmektedir.
Şortun kumaşı 1. sınıf polyester kumaştır. Amaca uygun olarak biraz ağır bir kumaş seçilmiştir.
Şortun her paçasında da sporcunun tekme atarken ayağının rahat açılması için yırtmaç bulunmaktadır.
Sağlam ve geniş bel lastiğine ilaveten bel kısmında uçkur ipi de mevcuttur.
S - M - L - XL ve XXL Bedenleri Mevcuttur.
Bu tür şortları sürekli kullanan profesyonel sporcular, nakışın şorta ne kadar asalet kattığını iyi bilirler. Baskılı şortlar basit ve zayıf, Nakışlı şortlar ise ağır ve asil görünümlü olurlar.
Uzak doğu spor malzemeleri, bu sporu yapan sporcunun ruh dünyasına uygun olarak genellikle kaliteli ve sağlam malzemeler kullanılarak yapılırlar. Ancak, son yıllarda bir çok marka, maliyetleri düşürmek maksadı ile kaliteli malzeme yerine ucuz malzeme ile ürün üretimi yapmaktadır. By Leonun Bu şortu bu tür şortlar için kullanılan kumaşların en kalitelilerinden yapılmış olup. Şortun dışında bulunan desenlerinden etiketine kadar tamamı üstün kaliteli nakış ile yapılmıştır.
 
Şortlar, 1. kalite seten kumaştan imal edilmiştir.Şortun bele oturması için, 10 cm. genişliğinde lastik kullanılmıştır. Sporcunun rahatlığı için yanlarda yırtmaç vardırLeon Dragon Muay Thai Kick Boks Şortu Black Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!