Kapat

Lipojen: Renkli Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj


Fiyat :
12,90 TL


Hacim Kazandırır Daha Dolgun ve Çekici Dudaklar

Bitenekadarcıların hanımların daha çekici ve daha dolgun dudaklara sahip olması için Lipojen: Renkli Dudak Dolgunlaştırıcı.

Dolgun dudaklar için estetik cerrahların yolunu tutmayın.
 
Artık dudaklarınızı dolgunlaştırmanın tek yolu dolgu maddeleri ya da abartılı estetik operasyonlar değil. Eğer dudaklarınızı ince buluyorsanız Lipojen  Dudak Dolgunlaştırıcı serisinden biri mutlaka size göre.
 
Fransa'da Sederma Laboratuarlarınca geliştirilen ve dudak dolgunlaştırıcı etkisi klinik testlere kanıtlanan doğal tripeptide Gly-His-Lys sayesinde dudak yapısında var olan kolajen dokuları artırarak dudaklarınıza hacim kazandıran LIPOJEN , Shea butter, Jojoba oil ve E- vitaminli zengin içeriğiyle de hasar görmüş , çatlamış dudak dokusunu nemlendirir, yumuşatır.
 
UV koruma faktörlü LIPOJEN cildin en hassas bölgelerinden olan dudak dokusunu güneşin yakıcı ve tahriş edici etkilerine karşı korumaya yardımı olur.
 
Tahriş edici etkenler taşımaz.İlaç değildir. Yan etkisi yoktur.  
 
Dudaklara hacim kazandıran PEPTIDE PAL GHK'nin etkisi klinik ortamda test edilmiştir.
 
Dolgunlaştırır.
Nemlendirir.
Renklendirir.
Korur.
 
Lipojen Nedir?     
Lipojen, içeriğindeki doğal tripeptide Gly-His-Lys ile dudak yapısında var olan kolajen dokuları artırarak dudaklarınıza hacim kazandırır,kontür çizgilerini belirginleştirir,dudak kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
 
Formülündeki jojoba yağı,shea butter ve e vitamini ile hasar görmüş, çatlamış dudak dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur, yumuşaklık ve nemlilik kazandırır. 
 
Nasıl Kullanılır?
En iyi sonucu almak için her gece yatmadan önce ve gün içerisinde arzu edilen sıklıkta LIPOJEN Şeffaf tek başına yada rujun altına uygulanır.
 
Ayrıca dudaklarınıza hacim kazandırırken renklendirmek de isterseniz LIPOJEN Renkli serisinden dilediğiniz rengi gün içerisinde arzu edilen sıklıkta kullanabilirsiniz.
 
İçeriğindeki ışıltılı özel pigmentler dudaklarınızı parlak ve çarpıcı renklerle buluşturur.
   
Günde minimum 3 kez kullanılması tavsiye edilir. 
 
Tepki Alma Süresi  
 
Klinik testlerde düzenli olarak 30 gün süresince, günde 3 kez yapılan uygulamayla dudakların dolgunluğunda ortalama %40 artış tespit edilmiştir.
 
Sonuç alma süresi kişiye göre değişir.
 
Dudaklarınızın kazandığı dolgunluğu muhafaza etmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir. 
 
Bilimsel Araştırmalar
 
LIPOJEN'in içeriğindeki oligopeptide bileşimlerin kolajen sentezinde %350, GAG (Hyaluronic acid ) sentezide %146 artış sağladığı yapılan bilimsel çalışmalarla tespit edilmiştir. 
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet Lipojen: Renkli Dudak Dolgunlaştırıcı gönderilecektir.


Şeffaf
Pembe
Kırmızı


Lipojen: Renkli Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!