Kapat

Livin LV-922 250w Çelik Uçlu Blender
Livin LV-922 250w Çelik Uçlu Blender

Güvenli ve kolay kullanım için ergonomik olarak tasarlanmış tutma sapı

Ergonomik yumuşak tutma sapı, el blenderinin kullanımı sırasında kolay tutuşa ve hareket ettirmeye olanak sağlayan güvenli bir kavrama sunmak üzere tasarlanmıştır.

 

Titanyum kaplamalı bıçaklar: Çelikten 6 kat daha sert

Titanyum kaplama (TiN) sayesinde bıçak, normal bir paslanmaz çelik bıçaktan altı kat daha serttir ve zaman içinde harika performans sunar. 

 

•2 farklı hız ayarı

• Sökülebilir karıştırıcı çubuk

• Parçalayıcı ve karıştırıcı

• AC 230V, 50Hz, 250WStok Durumu:  

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir. İncelemiş olduğunuz  Livin LV-922 250w Çelik Uçlu Blender stok durumu yukarıda fiyat bilgisi altında yer almaktadır.

  

Ürün Gönderimi:  

Stokta olan tüm ürünlerimiz Hafta içi saat 16:00 ya kadar, Cumartesi günü saat 11:00 e kadar sipariş vermeniz durumunda AYNI GÜN YURTİÇİ Kargo'ya teslim edilir.Bulunduğunuz bölge mobil şube değil ise, YURTİÇİ Kargo 700 Km'ye kadar olan mesafelerde 1 iş günü içerisinde teslimatı gerçekleştirir.700 Km üzeri mesafelerde 2-3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

 

Garanti Durumu:

Livin LV-922 250w Çelik Uçlu Blender 2 yıl garantilidir. Ürünlerin teknik bilgileri hakkında lütfen garanti belgesindeki ithalatçı yetkili servis firmaları ile iletişime geçiniz. Arızalı veya iade işlemlerinde YURTİÇİ Kargo dışındaki gönderiler kabul edilmeyecektir.Tarafımızdan ürünle birlikte size ulaşacak olan fatura ürünün garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.

 

Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:

Livin LV-922 250w Çelik Uçlu Blender


www.entegrabilisim.com
Livin LV-922 250w Çelik Uçlu Blender Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!