Kapat

Loco ACTIVE Orijinal (19 Model)


Fiyat :
7,90 TL


TÜRK MALI!!! Bakterilere, virüslere, toza ve güneşe karşı sizi korur ViDEOSUNU MUTLAKA iZLEYiN

MODELLERDE STOKLAR SINIRLIDIR!!!

BU KIŞ SOĞUKTA LOCO ÇOK İŞİNİĞZE YARAYACAK!!

"BAY & BAYAN" HERKES İÇİN MÜKEMMEL ÜRÜN!

Made in İstanbul!

Ürün Bitenekadar.com tarafından tüm testlere tabi tutulmuş ve Kalite olarak Tam Not almıştır. Ayrıca Ürün bu tür ürünlere karşı özel ilgisi olan kişilere de test ettirilmiş ve Kalitesi hayranlık uyandırmış Fiyatı ise İnanılmaz olarak nitelenmiştir!

Videolarını izlerseniz bu ürünün inanılmaz özellikleri kaşısında çok şaşıracaksınız!

 

Bitenekadarcılar için, güneş-rüzgar yada toz maskesi, bandana, korsan bandana, başörtü, saç bandı, bileklil, bere, kar maskesi, atkı, şapka, alın bandı, fular, balaklava VE ..... olarak kullanabilecekleri BENZERSİZ bir ürün!

Üstelik dikişsiz özel mikrofiber kumaş yazın serin, kışın sıcak tutar!

Kayak yapmayı, plajda güneşlenmeyi, motosiklet kullannmayı ve yaşamayı sevenler için!

Ürün çok amaçlı kullanımlı Orijinal LOCO Active serisidir. Polar vs. serilerle karıştırılmamalıdır.

DİKKAT: Tüm ürünler UNISEX olup, ürün özel kullanım kılavuzu işlevi de gören karton ambalaja sarılı olarak gelmektedir.   

Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active
Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active
Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active
Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active
Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active
Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active Bitenekadar.com:Loco Active
  Bitenekadar.com:Loco Active  

 

 

 

ORJİNAL LOCO ACTIVE
Orjinal loco active birçok aktivite için ideal, çok fonksiyonlu bir aksesuardır. Orjinal loco active sizi soğuk havada sıcak ve nemsiz sıcak havada ise serin tutar. Loco active hafif, nefes alışı sağlayan ve nem oluşumunu önleyen rüzgar korumasıyla kullanımı son derece konforlu bir üründür.

KULLANIMI
Orjinal loco active atkı, saç ve baş bandı, bileklik, maske, eşarp, bere ve bandana olarak kullanılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Malzeme

:

%100 polyester-microfiber

Ağırlık

:

36 GR

Boyutları

:

52 cm X 25 cm

Dikişler  

:

Dikişsizdir

Bakımı

:

Makinede yıkanabilir ancak ütülenmez. Yıkama sonrası esnekliğini kaybetmez.

Renkler

:

Orjinal loco active renkleri dayanıklıdır solmaz.

BAKIM TALİMATLARI
Loco active oldukça güçlü bir üründür, böylelikle uzun bir süre sizinle olacaktır. Yıkama sıcaklığı ve şekli ürününüzün sıkılığında, ölçülerinde ve renklerinde asla değişim yapmayacaktır.kurutma aşamasında ise ihtiyacınız Loco activele birlikte caddeden aşağı koşmak, arkanızda sürüklemektir. Bir saatin sonunda kurumuş olduğunu fark edeceksiniz yada loco actıve’i ipten sarkıtın 1 dakika içinde kuruyacaktır.

 

 

LOCO-ACTIVE

Bugün sizlere yepyeni bir ürün olan loco-active’i tanıtacağız.

Bu ürün birazdan göreceğiniz üzere tek başına bir çok fonksiyonu yerine getirmek maksadıyla dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Üretim aşamasında insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde kullanılmamış olup, dikişsiz ve yapışkansız olarak üretildiğinden boynunuzda kullanabileceğiniz giyimi en konforlu üründür.

Ürünün ana malzemesi micro-fibre kumaştır. Micro-fibre kumaş lifleri bilindiği üzere soğukta genleşerek soğuk rüzgarın içeri girmesine engel olduğu gibi, sıcak havalarda ise iç kısımlarda oluşan ısının dışarı atılmasını sağlayabilmektedir. Böylelikle soğuk havalarda üşümeyi, sıcak havalarda ise terlemeyi engelleyebilmektedir.

Biraz önce söylediğim gibi loco-active çok maksatlı bir üründür. Bu ürünü tenis oynarken alnınızdaki terinizi kurulamak için bileklik olarak kullanabileceğiniz gibi, tamamını boynunuza giyerek soğuk havalardan etkilenmemek üzere boyunluk olarak da kullanabilirsiniz.

Çok basit bir hareketle çene altından hafifçe yukarı çekmek suretiyle ağız ve burnunuzu kapatarak tozlu ortamlarda rahatça temiz nefes almaya devam edebilirsiniz.

Motosiklet kaskı içinde kullanmak maksadıyla ense kısmında yukarı çekmek  ve başınızın üzerine getirmek suretiyle saçlarınızı, boynunuzu ve aynı zamanda da başınızı koruyabilecek bir başlık haline de getirebilirsiniz. Bu görüntü aynı zamanda filmlerde üstü açık bir BWM içinde seyahat eden nazik bir hanımın görüntüsünü de kazandırabilir. Aslına bakıldığında üründe dikiş ve yapıştırma bulunmadığından kask içi kullanımda herhangi bir baş ağrısı da yaşamayacaksınız.

Daha soğuk havalarda ise boyun altında bulunan kısımdaki toplanmış parçanın bir kısmını hafifçe geriye doğru çevirip yukarı çekerek ağız ve burnunuzu içine alacak şekilde şekillendirdiğinizde ve gözlükleriniz de taktığınızda tam yüz koruması sağlayan bir maske elde edebilirsiniz.

Loco-Active ürününü bu pozisyonundan yukarı doğru çekerek alnınızı içine alacak bir konuma getirdiğinizde ise güneşli havalarda başınızı, alnınızı ve aynı zamanda ensenizi de koruyan bir başlık elde etmiş olacaksınız.

Ürününün tamamını alnınız üzerinde toplayarak terinizin gözlerinizin üzerine dökülmesini önlemek üzere alın bandı olarak kullanabileceğiniz gibi uzun saçları olanlar ise ürünü kolaylıkla saç bandı haline de dönüştürebilecekler, arzu ettikleri takdirde de saçlarını atkuyruğu yapmak için de kullanabileceklerdir.

Ürünün bir diğer kullanımı ise bandana şekline çevirmektir bunun için yapılması gereken, ürünü şekilde görüldüğü gibi kollarınız arasında paralel hale getirerek basitçe çevirmek ve bir elimiz ile diğer elimizdeki kenarı tutarak ürünün içinden geç,irmek suretiyle her ölçüdeki başa uygun halde bir bandana elde edebiliriz. Bu bandanayı başımıza geçirdikten sonra arka kısma gelen düğüm ile sıkıştırmak suretiyle başımıza uygun ölçüye kolaylıkla getirebiliriz.

Ürünümüzün bir diğer kullanımı da bere şeklinde kullanmaktır. Bunun için ürünü ters yüz ederek iki kolunuz üzerinde paralel hale getirdikten sonra, orta kısmı merkez olacak şekilde hafifçe çevirip, sağ elinizdeki kısmı sol elinizdeki kısmın üzerine getirerek ve iki eliniz yardımıyla iç kısımdan gerdirerek bir bere elde edebilirsiniz. Teşekkürler.

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 23 Aralık 2009 Çarşamba günü verilecektir.


KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.RanKan
Passion
Ocean
Objection
November
Murmullo
Magic
LeGusta
JeanTonic
Instinct
Flamenco
Black in
Bayamesa
Antologia
Afro Cuban
Salvation
Segundo
Veinto Anos
Zombie


Loco ACTIVE Orijinal (19 Model) Yorumları Tüm Yorumlar (71)
Mükemmel (8)
57 %
Çok İyi (6)
43 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
70 sipariş | 50 yorum | Yorum Detay Güzel
41 sipariş | 41 yorum | Yorum Detay Favori ürünlerimden.
71 sipariş | 47 yorum | Yorum Detay Güzel ürün.
14 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay çok kaliteli bir kumaşı yok. ama bu paraya iyi diyebilirim.
55 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay iş görüyor.