Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER
Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER

Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER

Almasanız da Videolarını İzleyin! Bakterilere, virüslere, toza ve güneşe karşı sizi korur Çok Şık MODELLER!

Bitenekadarcılar için, güneş-rüzgar yada toz maskesi, bandana, korsan bandana, başörtü, saç bandı, bileklil, bere, kar maskesi, atkı, şapka, alın bandı, fular, balaklava VE ..... olarak kullanabilecekleri BENZERSİZ bir ürün!

Üstelik dikişsiz özel mikrofiber kumaş yazın serin, kışın sıcak tutar!

Kayak yapmayı, plajda güneşlenmeyi, motosiklet kullannmayı ve yaşamayı sevenler için!

 

ORJİNAL LOCO ACTIVE
Orjinal loco active birçok aktivite için ideal, çok fonksiyonlu bir aksesuardır. Orjinal loco active sizi soğuk havada sıcak ve nemsiz sıcak havada ise serin tutar. Loco active hafif, nefes alışı sağlayan ve nem oluşumunu önleyen rüzgar korumasıyla kullanımı son derece konforlu bir üründür.

KULLANIMI
Orjinal loco active atkı, saç ve baş bandı, bileklik, maske, eşarp, bere ve bandana olarak kullanılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Malzeme

:

0 polyester-microfiber

Ağırlık

:

36 GR

Boyutları

:

52 cm X 25 cm

Dikişler  

:

Dikişsizdir

Bakımı

:

Makinede yıkanabilir ancak ütülenmez. Yıkama sonrası esnekliğini kaybetmez.

Renkler

:

Orjinal loco active renkleri dayanıklıdır solmaz.

BAKIM TALİMATLARI
Loco active oldukça güçlü bir üründür, böylelikle uzun bir süre sizinle olacaktır. Yıkama sıcaklığı ve şekli ürününüzün sıkılığında, ölçülerinde ve renklerinde asla değişim yapmayacaktır.kurutma aşamasında ise ihtiyacınız Loco activele birlikte caddeden aşağı koşmak, arkanızda sürüklemektir. Bir saatin sonunda kurumuş olduğunu fark edeceksiniz yada loco actıve’i ipten sarkıtın 1 dakika içinde kuruyacaktır.

 

LOCO-ACTIVE

Bugün sizlere yepyeni bir ürün olan loco-active’i tanıtacağız.

Bu ürün birazdan göreceğiniz üzere tek başına bir çok fonksiyonu yerine getirmek maksadıyla dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Üretim aşamasında insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde kullanılmamış olup, dikişsiz ve yapışkansız olarak üretildiğinden boynunuzda kullanabileceğiniz giyimi en konforlu üründür.

Ürünün ana malzemesi micro-fibre kumaştır. Micro-fibre kumaş lifleri bilindiği üzere soğukta genleşerek soğuk rüzgarın içeri girmesine engel olduğu gibi, sıcak havalarda ise iç kısımlarda oluşan ısının dışarı atılmasını sağlayabilmektedir. Böylelikle soğuk havalarda üşümeyi, sıcak havalarda ise terlemeyi engelleyebilmektedir.

Biraz önce söylediğim gibi loco-active çok maksatlı bir üründür. Bu ürünü tenis oynarken alnınızdaki terinizi kurulamak için bileklik olarak kullanabileceğiniz gibi, tamamını boynunuza giyerek soğuk havalardan etkilenmemek üzere boyunluk olarak da kullanabilirsiniz.

Çok basit bir hareketle çene altından hafifçe yukarı çekmek suretiyle ağız ve burnunuzu kapatarak tozlu ortamlarda rahatça temiz nefes almaya devam edebilirsiniz.

Motosiklet kaskı içinde kullanmak maksadıyla ense kısmında yukarı çekmek  ve başınızın üzerine getirmek suretiyle saçlarınızı, boynunuzu ve aynı zamanda da başınızı koruyabilecek bir başlık haline de getirebilirsiniz. Bu görüntü aynı zamanda filmlerde üstü açık bir BWM içinde seyahat eden nazik bir hanımın görüntüsünü de kazandırabilir. Aslına bakıldığında üründe dikiş ve yapıştırma bulunmadığından kask içi kullanımda herhangi bir baş ağrısı da yaşamayacaksınız.

Daha soğuk havalarda ise boyun altında bulunan kısımdaki toplanmış parçanın bir kısmını hafifçe geriye doğru çevirip yukarı çekerek ağız ve burnunuzu içine alacak şekilde şekillendirdiğinizde ve gözlükleriniz de taktığınızda tam yüz koruması sağlayan bir maske elde edebilirsiniz.

Loco-Active ürününü bu pozisyonundan yukarı doğru çekerek alnınızı içine alacak bir konuma getirdiğinizde ise güneşli havalarda başınızı, alnınızı ve aynı zamanda ensenizi de koruyan bir başlık elde etmiş olacaksınız.

Ürününün tamamını alnınız üzerinde toplayarak terinizin gözlerinizin üzerine dökülmesini önlemek üzere alın bandı olarak kullanabileceğiniz gibi uzun saçları olanlar ise ürünü kolaylıkla saç bandı haline de dönüştürebilecekler, arzu ettikleri takdirde de saçlarını atkuyruğu yapmak için de kullanabileceklerdir.

Ürünün bir diğer kullanımı ise bandana şekline çevirmektir bunun için yapılması gereken, ürünü şekilde görüldüğü gibi kollarınız arasında paralel hale getirerek basitçe çevirmek ve bir elimiz ile diğer elimizdeki kenarı tutarak ürünün içinden geç,irmek suretiyle her ölçüdeki başa uygun halde bir bandana elde edebiliriz. Bu bandanayı başımıza geçirdikten sonra arka kısma gelen düğüm ile sıkıştırmak suretiyle başımıza uygun ölçüye kolaylıkla getirebiliriz.

Ürünümüzün bir diğer kullanımı da bere şeklinde kullanmaktır. Bunun için ürünü ters yüz ederek iki kolunuz üzerinde paralel hale getirdikten sonra, orta kısmı merkez olacak şekilde hafifçe çevirip, sağ elinizdeki kısmı sol elinizdeki kısmın üzerine getirerek ve iki eliniz yardımıyla iç kısımdan gerdirerek bir bere elde edebilirsiniz. Teşekkürler.bandana loco actıve orjinal bandana fular boyun fuları boyun bağı


Model 2 fiyat : 8,90 TL
Model 3 fiyat : 8,90 TL
Model 1 fiyat : 8,90 TL
Model 5 fiyat : 8,90 TL
Model 4 fiyat : 8,90 TL
Model 6 fiyat : 8,90 TL
Model 25 fiyat : 8,90 TL
Model 26 fiyat : 8,90 TL
Model 18 fiyat : 8,90 TL
Model 19 fiyat : 8,90 TL
Model 20 fiyat : 8,90 TL
Model 9 fiyat : 8,90 TL
Model 10 fiyat : 8,90 TL
Model 24 fiyat : 8,90 TL
Model 22 fiyat : 8,90 TL
Model 23 fiyat : 8,90 TL
Model 17 fiyat : 8,90 TL
Model 14 fiyat : 8,90 TL
Model 15 fiyat : 8,90 TL
Model 16 fiyat : 8,90 TL
Model 11 fiyat : 8,90 TL
Model 12 fiyat : 8,90 TL
Model 13 fiyat : 8,90 TL
Model 21 fiyat : 8,90 TL
Model 7 fiyat : 8,90 TL
Model 8 fiyat : 8,90 TL
Model 27-Siyah fiyat : 8,90 TL
Model 28-Beyaz fiyat : 8,90 TL
Model 29-Sarı fiyat : 8,90 TL


Loco ACTIVE Orijinal (28 Model) YENİ MODELLER Yorumları Tüm Yorumlar (10)
Mükemmel (4)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
  • 15.02.2014 10:12
bosversen 37 sipariş | 40 yorum | Yorum Detay Çok güzel. Sıcakta iyi ama çok soğuklarda koruma beklemeyin. Ama ben çok memnunum.
  • 12.01.2014 16:12
q_shooter 70 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay 2 yıldır kullanıyorum. Yıkamaya ve güneşe dayanıklı. Başarılı. Tavsiye ederim.
  • 13.09.2013 13:19
guest1_E1205062351 31 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay Çok mükemmel düşünülmüş, tam tasarım ürünü özellikle klimalı ortamlarda boyun tutulmasına karşı birebir...
  • 01.08.2013 19:46
diwer 29 sipariş | 19 yorum | Yorum Detay çok kullanışlı ve pratik tozdan rüzgardan koruyor şantiyede kullanıyorum harika
  • 20.06.2012 09:32
bitenekadar.com 0 sipariş | 1984 yorum | Yorum Detay Loco ACTIVE Orjinal (29 Model) YENİ MODELLER Sizlerden gelen tüm istekler tarafımızca daima dikkate alınarak titizlikle değerlendirilmektedir. Loco ACTIVE Orjinal (29 Model) YENİ MODELLER talebiniz de aynı titizlikle değerlendirmeye alındığını bildirir anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com