Kapat

Lunapark Treni Yapım Kiti: Yetişkinler İçin


Piyasa Fiyatı :
81,20 TL

% 32 İNDİRİM

Fiyat :
54,90 TL


Lunapark Treni Yapım Kiti: Yetişkinler İçin Keyifli ve Eğlenceli Vakitler İlginç Tasarımlı Yetişkinler İçin Tasarlanmıştır

Bitenekadarcıların evlerinde keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak Lunapark Treni Yapım Kiti.

Oyuncaklar, çocukluğumuzun heyecan dolu yıllarını simgeleyen yegâne ürünlerdir. Yetişkin bir insan, oyuncakları gördüğünde çocukluğunu anımsar.

İçindeki çocuğu aslında hiç kaybetmediğini fark ederek mutlu olur. Lunapark Treni Yapım Kiti, oyuncakların yalnızca çocuklar için icat edilmediğini ve içindeki çocuğu kaybetmeyen yetişkinlerin de bu heyecanı sürdürebileceğini kanıtlar niteliktedir.

Lunapark Treni Yapım Kiti ürünü sayesinde çocukluğunuza döneceksiniz. Bu tasarım harikası ile Lunapark’ın eğlenceli ortamını evinizin içine taşıyacak, fantastik bir ortamda heyecanlı dakikalar yaşayacaksınız. Birlikte keyifli zamanlar geçireceğiniz bu ürün, kendisini size hayran bırakacak.

Lunapark Treni Yapım Kiti, parçaların bir araya gelmesi sonrası bir tasarım harikasına dönüşmektedir.

Adrenalin tutkunuz varsa veya hayatın günlük sıradanlığından kurtulmak istiyorsanız gerçek bir roller coaster heyecanı ile karşılaşmaya hazır olun! Lunapark Treni Yapım Kiti ürünü ile fantastik bir zaman yolculuğuna çıkacaksınız.

Lunapark Treni Yapım Kiti ürününü bir kez kullandıktan sonra vazgeçemeyecek ve onunla ilgilenebilmek için kendinize zaman yaratmaya çalışacaksınız.

Lunapark Treni Yapım Kiti, görkemli görüntüsü ile daima evinizin bir köşesinde kendine yer bulacaktır.

Lunapark Treni Yapım Kiti kullanımı kolaydır ve kutusunda rahatlıkla taşınabilir.

Roller Coaster nedir?

  • Roller Coaster, adrenalin tutkusu olan hemen hemen herkesin yakından bildiği bir eğlence aracıdır.
  • Çocukların değil, daha çok yetişkinlerin tercih ettiği güvenli ve adrenalin seviyesi yüksek bu araç genellikle lunapark veya eğlence merkezlerinde bulunur.
  • Çocuklar için düşünülmüş, daha kısa raylardan oluşan ve hızı düşük elma kurdu biçimindeki araçlar da bilinmektedir.
  • Lunapark treni veya sürat treni olarak dilimize kazandırılmış Roller Coaster, bir ray sistemi üzerinde yükseklere çıkıp hızlı bir biçimde aşağılara inen art arda sıralanmış, birbirine bağlı küçük vagonlardan oluşur.
  • Roller Coaster’ın geçmişi yüzyıllara dayanır. 17. yy’da yerden 24 m. yükseklikte tahtalardan yapılmış olarak denenen bu eğlence aracının patenti ilk olarak 1885 yılında ‘Rus Dağları’ adıyla alınmıştır.
  • Daha sonra pek çok bölgeye yayılan Roller Coaster, bugünkü haliyle ise 1912 yılında Avustralya’nın Melbourne kentinde inşa edilmiştir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Lunapark Treni Yapım Kiti: Yetişkinler İçin" gönderilecektir.kit lunapark treni yapım kiti yetişkinler i̇çin


Lunapark Treni Yapım Kiti: Yetişkinler İçin Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!