Kapat

Lux Look Polarize Bay - Bayan Güneş Gözlükleri (19 Model)


Fiyat :
19,90 TL


2011 Bay ve Bayan Modeller! En iyi kalite en iyi fiyata! 100% Orijinal UV 400 Korumalı - Sertifikalı

Bitenekadarcılar gözlerini, yaklaşan yaz günlerinde güneşin zararlı ışınlarından ve kamaştıran ışıltısından korusun diye!

Hem Göz Sağlığınız hem Şıklığınız için vazgeçilmez kaliteli ve orijinal Güneş Gözlükleri!

Ayrıca şıklığınızı tamamlayacak en güzel aksesuar!

Üstelik en yüksek kalite gözlüklerde kullanılan kaliteli Polarize Cam!

Yüzlerce lira ödemeden aynı kalite ve şıklığa sahip olabilmek için önemli bir fırsat!

Polarize Camlı Güneş Gözlüğü .

Özel Lüx taşıma kutusunda, temizleme bezi ile beraber gönderilecektir.

ÇOK KALİTELİ ORİJİNAL VE ŞIK!


Polarize gözlük nasıl anlaşılır?

Bir gözlüğün polarize olup olmadığını anlamak için öncellikle polarizenin ne olduğunu bilmek gerekir. Polarize özelliği olan güneş gözlüklerinin camlarının içerisine, cam henüz hamur halinde ve işlenmemişken bir film tabakası konulur. Bu film tabakası camın yansıma ve parlamaları tek noktada toplayarak geriye yansıtmasını sağlar. Gözlüğe polarize özelliğini veren işte bu film tabakasıdır.

Polarize özelliğini pratikte, bakarak belirlemek için polarize olduğu iddia edilen gözlük ile polarize olmadığı söylenen bir gözlüğü mesela ışığın yansıma yaptığı bir aynaya tutarak karşılaştırabilirsiniz. Polarize güneş gözlüğü yansımayı diğerine oranla daha iyi absorbe etmeli ve kamaşmayı önlemelidir. Yine polarize gözlüklerin camları nispeten daha koyu olur. Cam kalınlığı da kaliteli gözlük ayrımında önemlidir, anti-uv ve polarize özelliği olmayan kalitesiz gözlüklerin camları kağıt gibi ince olur ve güneş altında zamanla bombe yapar.

MALZEME TANITIMI :
Plastik çerçeveli mamüllerimizde asetat, PVC, PC hammaddeler. Metal çerçevelerde nikel bakır paslanmaz çelik alaşımlı koruyucu kaplama uygulanmıştır. Cilde zarar verici tahriş edici kimyasallar içermez güvenle kullanabilirsiniz.
 

TÜKETİCİ BİLGİLENDİRME NOTU :
Bu güneş gözlüğü , genel kullanım amaçlı , Avrupa konseyinin 89/686/ECC direktifleri (kişisel koruma donanımları direktifi) güvenlik gerekliliklerine göre üretilmiştir. Uyum standart numarası EN: 1836 : +A1:2009


 polarize güneş gözlükleri bay bayan güneş gözlükleri lux look lux look polarize bay look bayan lux look polarize güneş gözlükleri


Model 5 Bay
Model 6 Bay
Model 7 Bay
Model 9 Bay
Model 1 Bay
Model 2 Bay
Model 3 Bay
Model 4 Bay
Model 11 Bayan
Model 12 Bayan
Model 8 Bay
Model 14 Bayan
Model 15 Bayan
Model 16 Bayan
Model 17 Bayan
Model 18 Bayan
Model 19 Bayan
Model 10 Bay
Model 13 Bayan


Lux Look Polarize Bay - Bayan Güneş Gözlükleri (19 Model) Yorumları Tüm Yorumlar (8)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
24 sipariş | 19 yorum | Yorum Detay Kullanışlı, ancak dikkatli kullanmak lazım.Çizilmelere karşı pek dayanıklı değil, iyi korunmalı, ortalığa bırakılmamalı
238 sipariş | 70 yorum | Yorum Detay işe yarıyor
35 sipariş | 59 yorum | Yorum Detay model 9 Model 9'un çerçevesi bayağı geniş. Bana çok büyük geldi, iade ettim. Almadan önce iyice ölçün.
30 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay Cam değil Ürünü geçen hafta aldım. Siyah Cam denilen kısımlar siyah cam değil siyah plastik. Alan kişilerin buna dikkat etmesini öneririm.
1 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Model 7 Bay EĞER BİTENE KADAR BURDAN YAZILANLARA KULAK VERİYOR İSENİZ BEN DE Model 7 Bay GÖZLÜĞÜ BEKLİYORUMMMMMM