Kapat

Magic Hook Sihirli Askı


Piyasa Fiyatı :
9,80 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
6,56 TL


Magic Hook Sihirli Askı

 

Magic Hook’la ister mutfak gereçlerini, ister banyo havlularını, ister çocukların oyuncaklarını asın ya da ofisinizi dekore edin.

İster mutfakta, ister banyoda, ister ofiste kullanın.

Nanoteknolojinin son ürünü bu Sihirli Askı’yı, milyonlarca sihirli vantuzu sayesinde kolaylıkla düz yüzeylere monte edin ve istediğiniz eşyayı asın. Hem de 2,5 kiloya kadar.

Üstelik dilediğiniz zaman Sihirli Askı’yı, yüzeye hiçbir zarar vermeden kolaylıkla çıkarıp başka bir yere asabilirsiniz.

Sihirli Askı’nın hikmeti nedir?

Aşılanmış termoplastik kauçuk malzemeden nanosuction teknolojisiyle üretilen Sihirli Askı, vakum etkisi yaratarak yüzeylere tutunur. İçeriğindeki nano boyuttaki milyonlarca vantuz, karşı kuvvet uygulandığında vakum etkisi gösterir.

Nasıl Kullanacaksınız?

Sihirli Askı’nın koruyucu filmini çıkarın, temiz ve kuru olduğundan emin olduğunuz yüzeye hava kabarcığı oluşturmayacak şekilde yapıştırın, elinizle hafifçe yük uygulayarak kontrol edin. Ve 2,5 kiloya kadar dilediğiniz eşyayı asın!

1  Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Magic Hook Sihirli Askı" gönderilecektir.Magic Hook Sihirli Askı Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
1 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Banyomda kullanıyorum 2 tane havluluk için 2 tane de duşakabinin içinde liflerimi asmak için.Benimkiler deniz temalı ,çok sağlam düşer mi diye kaygılanmayın.Kullanacağınız alan önceden temizlenmiş ,düzgn yüzeyli olsun yeter.Duşakabinde o kadar su yedi bana mısın demedi.