Kapat

Magic Twist Pratik Sebze Doğrayıcı


Fiyat :
8.90 TL


Pratik Soğan-Sebze doğrayıcı!Güçlü keskin bıçaklarElektrik istemez!

Bitenekadarcıların mutfakları için küçük yaptığı işlerle büyük, soğan,sebze, meyve ve doğranabilen ve tüm sebzelerini pratik bir şekilde saniyeler içinde kolayca doğrayabilecekleri Twist Pratik Sebze Doğrayıcı!

Sebze, meyve, soğan sarımsak vb bir çok gıdaların inceltilmesi için kullanılır. Her vuruşta twist yapısıyla gıdanın farklı bir noktasını keser.

Gözleriniz yaşarmadan pratik bir şekilde soğanları doğrayabilirsiniz.

Benzer Ürün Videosu 

Üstteki düğmeye avucunuzla aşağı doğru bastırın.

Kuvvetli bastıkça dahada ince kıyacaktır ürününüzü.

Temizlemek için doğrayıcının alt kısmını ve bıçağın koruyucusunu çıkarın.

Musluğun altında bol su ile yıkayın

Temizleme esnasında bıçağa dikkat ediniz!

Aşındırıcı temizleyici kullanmayınız.

Piyasada satılan bir çok benzer yapıdaki ürün incelenmiş ve gerek bıçak kalitesi gerekse dayaklılığı ile Magic Twist Pratik Sebze Doğrayıcı siz değerli üyelerimizin beğenisine sunulmuştur.

Ölçüleri:
Twist Yükseklik: 20 cm
Çap: 7 cm
Sebze Haznesi Yükseklik: 5 cmMagic Twist Pratik Sebze Doğrayıcı Yorumları Tüm Yorumlar (3)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
100 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
44 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay Çok işlevi ve uzun ömürlü olmayan bir ürün. Heves için aldım. 2-3 kez soğan ve cevizde kullandım ve kırıldı.
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Ürün Bilgisi Magic Twist Pratik Sebze Doğrayıcı sebze, meyve, soğan sarımsak vb bir çok gıdaların inceltilmesi için kullanılır. Her vuruşta twist bıçak yapısı dönerek gıdanın farklı bir noktasını keser.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
71 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay Bıçak yönü değişiyormu? Geçenlerde benzer üründen başka bir siteden aldım. Ama malesef bıçaklar aynı yere vurduğundan, işimi görmedi. Evde kenarda duruyor. Bu alette durum nasıl acaba? Yani aynı yönemi vuruyor, yoksa her vurmada bıçak yönleri değişiyormu?