Kapat

Manyetik Dizlik Beactive


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 50 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Manyetik Dizlik Beactive: Ağrı Giderici Kronik Bel, Diz Ağrılarınızı Daha Az Hissetmenizi Sağlar Giysilerin Altında Rahatça Kullanılabilir

Bitenekadarcıların günlük hayatın koşturmacasından oluşabilecek her türlü diz ve bel ağrılarının giderilmesine yardımcı olacak Manyetik Dizlik Beactive.

Beactive Manyetik Dizlik dizi ve bileği rahatça kavrar ve son derece hafiftir.

Cırtcırtlı yapısı sayesinde her ölçüye uyacak şekilde ayarlanabilir. Giysilerin altında rahatça kullanılabilir.
 
Dizler, bilekler, belde herhangi bir rahatsızlığı olan ya da arar ara hassaslık hisseden her meslek  ve yaş grubundan kişilerde kullanılabilir.
 

 

Merdiven çıkarken, eğilip doğrulurken dizleriniz mi ağrıyor, ya da sürekli bilgisayar başında çalışmaktan bilekleriniz mi ağrıyor. Öyleyse Beactive Manyetik Dizlik  denemenizde yarar var.

Sağ ya da sol dizinizde kullanabilirsiniz. Diz kapağınızın tam altına yerleştiriniz.Manyetik noktanın arka tarafa gelmesine dikkat ediniz. Sıkıca bağlayınız.

Manyetik nokta, ağrıyı hafifletici etkiye sahiptir. Bel ağrısını çekim gücü ile kendinde toplar, böylece kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.

Manyetik Dizlik Beactive Kullanım Alanı:

  • Kronik bel, diz ağrılarınızı daha az hissetmenizi sağlar.
  • Manyetik alanların ağrı giderici terapi özelliği stresle baş etmek, dolaşımı attırmak, kasları rahatlatmak, ve ağrıları dindirmek amacıyla kullanılmaktadır.
  • Manyetik Dizlik her ölçüye uyacak şekilde ayarlanabilir cırtcırtlı (Velcrolu) sisteme sahiptir.
  • Son derece hafiftir.
  • Unisextir.

Beactive Paket İçeriği:

  • 1 Adet Manyetik Dizlik Beactive

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Manyetik Dizlik Beactive" gönderilecektir.dizlik manyetik dizlik beactive dizlik ağrı giderici dizlik


Manyetik Dizlik Beactive Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
25 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü (3)
75 %
25 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay iyi ürün işe yarıyor