Kapat

Masaüstü Bükülebilir USB Led Lamba + Serinletici Fan


Piyasa Fiyatı :
21,90 TL

% 27 İNDİRİM

Fiyat :
15,90 TL


Masaüstü Bükülebilir USB Led Lamba + Serinletici Fan Sıcak havalarda masaüstü sessiz serinletme çözümü. Kompakt tasarımı ile USB tak çalıştır özellik.

Bitenekadarcılar gece masanızda, bilgisayarında çalışırken etrafı rahatsız etmeden kolaylıkla bulundukları yeri aydınlatabilmeleri aynı zamanda entegre serinletici fanı sayesinde sıcak havalarda kolaylıkla serinleyebilmeleri için tasarlanan Masaüstü Bükülebilir USB Led Lamba + Serinletici Fan​.

Bükülebilir USB Lamba bilgisayar, powerbank vb. cihazlarınızın USB girişine takarak, ışığı istediğiniz yöne doğru bükebilir, kimseyi rahatsız etmeden kitap okuyabilir, klavyenizi aydınlatabilir veya ufak tefek işlerinizi halledebilirsiniz. USB bağlantı olmadığı zamanlarda pil takarakta çalıştırabilirsiniz.

Laptop, notebook, netbook için tasarlanmış muhteşem bir klavye aydınlatma çözümü olan 12 Ledli USB Lamba esnek gövdesi ile karanlık ortamlarda ki en büyük yardımcınız olacak.

Karanlıkta çalışmak zorunda kaldığınızda veya daha fazla aydınlığa ihtiyaç duyduğunuzda en iyi şekilde aydınlatma sağlar.

USB bağlantısı veya pilden aldığı güçle çalışır.

Masaüstü Bükülebilir USB Led Lamba + Serinletici Fan üzerinde yer alan açma kapama butonları ile dilerseniz sadece fanı, dilerseniz sadece USB LED masa lambasını veya her ikisinide çalıştırabilirsiniz.

Akrobatik gövdesi sayesinde kolayca istediğiniz şekle sokarak en verimli şekilde kullanabilirsiniz.vantilatör masa lambası serinletici fan masaüstü fan


Masaüstü Bükülebilir USB Led Lamba + Serinletici Fan Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!