Kapat

Maymuncuk USBli CEP Pil Şarj Cihazı


Fiyat :
4,90 TL


Yepyeni Teknoloji! Doğrudan her model cep pilini şarj eder! USB çıkışlı!

Bitenekadarcıların CEP telefonu pillerini en olumsuz şartlarda bile rahatça şarj etmelerini sağlayacak yepyeni bir teknoloji!

Doğrudan cep telefonu pilinizi bağlayarak şarj edebileceksiniz!

Yada USB den şarj edilebilen tüm telefon ve cihazlarınızı kendi kablonuzu kullanarak rahatça şarj edebileceksiniz / çalıştırabileceksiniz!

 

ACL Mobile phone accessories:

ACL seyahat araç ve kutu şarj cihazları, yüksek kalide standartlarında telefonunuzun marka ve modeline uygun olarak üretilmiştir.
ACL şarj aletleri her ortamda (ev,büro,otel vb) cep telefonunuzun pilini şarj eder.
ACL şarj aletlleri 110-240V ile çalışır
Şarj süresi telefon pilinin kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

USB çıkışı sayesinde tüm USB ürünlerinizi şarj edebilirsiniz / çalıştırabilirsiniz!

Işıklı göstergeli
5 cm e kadar ayarlanabilir şarj uç bölümü
Mandallı (2.5 cm e kadar kalınlıktaki piller için)

Ölçüleri
6 cm x 4.5 cm x 6 cm

CE Sertifikalı

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 16
Bu ürün kargoya 16 Şubat 2010 Salı günü verilecektir.
 

KARGO KAMPANYASI:  

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Maymuncuk USBli CEP Pil Şarj Cihazı Yorumları Tüm Yorumlar (10)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
54 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Daha fazla bilgi 1) Bu gibi ürünlerde daha fazla açıklayıcı bilgi sunulursa satışların artacağı kanaatindeyim.
Yeterli açıklama olmayıp ta , okuyan anlayamamışsa, vakit ayırılıp tekrar geri dönüp sorulmayabiliniyor.
2) Daha önceleri kalem pil ile cep tlf. şarjı için bir ürün tanıtılmıştı (ürün adını unuttum) bu ürün tekrar satışa sunulacak mı acaba ?
Saygılarımla
Kosalı
9 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay ürün hakkında ürün şarj dolarken bir lamba yanıp sönüyor dolduktan sonrra dolduğunu belirten bir lamba sürekli yanıyor yedek batarya kullanıp telefonunun kapanmasını istemeyenler için çok güzel bir ürün tavsiye ederim...
12 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay kaçan fırsatları tekrar verin lütfennnnnnn kitaplık fotoğraf albümünü ve masa düznleyici ofis setini lütfen tekrar verin. Kaçırdığım günden beri tekrar satışa sunulmasını bekliyorum. Lütfen diğer kaçan fırsatlara verdiğiniz fırsatı bu ürünlere de verin.
9 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay Cihaz çıkışı kaç Mha? Eğer cihazın çıkış MHa sı yüksek ise piller kısa sürede tam dolu olacaktır.

bu Nedenle sormak istedim: "Cihaz çıkışı kaç Mha?"
132 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Benzer bir model bende var Telefonun şarj girişi bozulunca almıştım, pili çıkarıp şarj etmek gerektiğinden elinizde en az 2 pil olması gerekiyor.
Şarj ederken kırmızı led yanıp sönüyor, dolunca da yeşil bir led yanıyor benimkinde..
Ben 8 TL ye almıştım telefoncudan, Günün fırsatlarından da sipariş vereceklere öneririm.. (sadece bu ürün için kargo pahalı kalırsa diye)
Bu arada Günün Fırsatlarından "Alet Çantası"nı öneririm.. Çanta ufak ama çok iş görüyor, aletler de ortalama 1 TL'ye geliyor zaten..