Kapat

Mehmet Erdem - Herkes Aynı Hayatta


Piyasa Fiyatı :
32,90 TL

% 58 İNDİRİM

Fiyat :
13,90 TL


En Etkileyici Erkek Sesi Adayından Herkes Aynı Hayatta

Mehmet Erdem - Herkes Aynı Hayatta, Müzik dinlemeyi seven ve müziksiz yapamayan Bitenekadarcılar için.

Mehmet Erdem uzun yıllardır farklı projelerle müzik dünyasının içinde yer aldı.
 
Özellikle yaptığı film ve dizi müzikleriyle isminden sıkça söz ettirdi. “Deli Deli Olma” adlı filme Özgür Akgül ile beraber yaptığı müzikle “Altın Portakal Film Festivali”nde “En İyi Film Müziği” dalında ödül alan Mehmet Erdem ayrıca kariyeri boyunca “Çalgı Çengi”, “Memleket Meselesi”, “Sizi Seviyorum”, “Polis”, “Dol”, “Avrupa Avrupa”, “Kalbim Seni Seçti”, “Kalpsiz Adam”, “Sınıf” gibi bir çok başarılı film ve dizinin de müziklerine imza attı. Sanatçı son dönemin en sevilen ve izlenen dizilerinden “Leyla ile Mecnun”un da müziklerini yapıyor. 
 
Mehmet Erdem kendine has vokalini geniş kitlelere ulaştıracağı “Herkes Aynı Hayatta” isimli albümünün çıkış şarkısı olan, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait “Hakim Bey”i geçtiğimiz günlerde dijital müzik platformları, radyo ve televiyon aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sundu.
 
“Leyla ile Mecnun” dizisinin müziklerini beraber yaptığı Alper Atakan’nın prodüktörlüğünde kaydedilen “Herkes Aynı Hayatta” isimli albümde 10 şarkı yer alıyor. 
 
Hem Mehmet Erdem’in kendi bestelerinin, hem de unutulmaz eserlerin ustalıkla harman edildiği albümde “Leyla İle Mecnun” dizisiyle tanınan ve dijital platformlarda dinlenme rekorları kıran “Yalan”, “Polis” filminin soundtrack’i olan ve Mehmet Erdem’in etkileyici sesini kitlelere duyuran “Olur Ya” şarkılarının yanısıra “Bir Harmanım Bu Akşam”, “Sen Mutlu Ol Ne Olur”, “Dünya Dönüyor” gibi daha önce seslendirilmiş ve klasikleşmiş eserler bulunuyor.
 
 Sözü ve müziği Mehmet Erdem’e ait “Hayat Bu”, “Haydi Gel Gidelim” ve albüme adını veren, Cihan Güçlü ile söz ve bestesini ortak yaptığı, aynı zamanda “Sınıf” dizisinin soundtrack’i olan “Herkes Aynı Hayatta” şarkıları da müzikseverlerle buluşmayı bekliyor.
 
1 - Bir Harmanım Bu Akşam
2 - Herkes Aynı Hayatta
3 - Olur Ya
4 - Haydi Gel Gidelim
5 - Yalan
6 - Hakim Bey
7 - Hayat Bu
8 - Beni Aldatma
9 - Sen Mutlu Ol Ne Olur
10- Dünya Dönüyor
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Mehmet Erdem - Herkez Aynı Hayatta albümünden 1 adet gönderilecektir.


herkes aynı hayatta mehmet erdem albümleri mehmet erdem


Mehmet Erdem - Herkes Aynı Hayatta Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!