Kapat

Mekik Aleti: Ab Rocket Twister


Piyasa Fiyatı :
95,90 TL

% 22 İNDİRİM

Fiyat :
74,90 TL


Ab Rocket Twister: Mekik Aleti Tüm Karın Kaslarınızı Çalıştırır Konforlu Kullanım

Bitenekadarcılar evinizin konforunda mekik çekmeyi, düşündüğünüzden çok daha kolay hale getirecek bir ürün Ab Rocket Twister: Mekik Aleti.

Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, Ab Rocket yorulan bölgelere, siz çalışırken, döner başlıkları ile masaj yapar. Alt, orta, üst karın kaslarınızı ve yan bölgenizi çalıştırır.

Günde 5 dakika kullanım ile daha düzgün ve kaslı vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

Konforlu kullanımı ile sırtınıza masaj yapar. Ayrıca 3 kademe direnç ayarı yaparak, düşük seviyeden profesyonel seviyeye çıkabilirsiniz.

Döner başlıklar ile sırt ve bel masajı yapar. 3 kademeli direnç ayarı vardır. Orijinal düzeneği sayesinde mekik çekmenin etkisini ve verimini arttır.

Katlanır ve yer kaplamaz. Kullanımı kolaydır, günde 5 dakika kullanmanız yeterlidir. Pilates yardımcısı olarak kullanılabildiği gibi, karın kasları için yapılan ABS çalışmaları için de elverişlidir.

Ab Rocket Twister ile sadece öne ve arkaya mekik çekmekle kalmaz, aynı zamanda sağ ve sol yanlara doğru da esneme ve gerilme hareketleri yapabilirsiniz.

Eğer sallanan bir sandalyede kendinizi sallayabiliyorsanız, Ab Rocket Twister'da kullanabilir, rahatlıkla mekik çekebilirsiniz demektir.

İster ön ve arka, ister sağ ve sol yan fark etmeden, tüm karın bölgenizi rahatlıkla çalıştırabilecek şekilde tasarlanan Ab Rocket Twister sayesinde, bugüne kadar görmediğiniz bir hızla hayalinizdeki vücuda kavuşacaksınız.

Siz sadece Ab Rocket Twister’in üzerine oturun ve arkanıza yaslanın.Ardından da kendinizi arkaya ve öne, sağa ve sola doğru egzersiz hareketleri yapacak şekilde ayarlayıp, mekik egzersizine başlayın.

Ab Rocket Twister ile mekik çekmeye başladıktan çok kısa bir süre sonra, istediğinizden çok daha fazlasını yaşayacak, siz bile kendi vücudunuza hayran kalacaksınız.

Ab Rocket Twister Mekik Aleti’nin Özellikleri

  • Ab Rocket Twister ile 5 dakikada inanılmaz bir vücuda kavuşabilirsiniz.
  • Tüm karın kaslarını çalıştırma imkanı sunar.
  • Ab Rocket Twister ile mekik egzersizi yapmak hiçbir zaman olmadığı kadar kolaydır.
  • Yan karın kaslarının hareketsizliğini ortadan kaldırır.
  • Baş ve boyun bölgesini destekler, herhangi bir ağrıya neden olmaz.
  • Sırt bölgesine masaj yapar.
  • 3 farklı sertlik derecesine sahiptir.
  • Ab Rocket Twister kilitli yada hareketli olarak kullanılabilir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Ab Rocket Twister: Mekik Aleti" gönderilecektir.mekik aleti ab rocket twister: mekik aleti


Mekik Aleti: Ab Rocket Twister Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!