Kapat

Metal Gövdeli 3.5 Channel Gyrolu DEV Helikopter


Fiyat :
99,90 TL


3.5 Channel RC Gyro Helikopter Gyro Özelliği ile Otomatik Dengeleme Havada Asılı Kalma Her Yöne Hareket: Yukarı-Aşağı, Sağ-Sol, İleri -Geri

ÖNEMLİ UYARI

Bu üründe arızalı ve kusurlu olması durumunda değişim ve iade mümkündür ancak çarpma sonucu oluşabilecek hasarlarda sorumluluk kullanıcıya aittir. Ürün yere ters düşerse asla pervane çalıştırılmamalıdır. Şarjın azaldığı hissedildiğinde hemen yere indirilerek yeniden şarj edilmelidir.

İlk alındığında arızalı çıkan, uçmayan ya da başka problemi olan ürünler dışında bu üründe zamana dayalı bir garanti yoktur. Bu ürüne özel, Ürün teslim alındıktan 48 saat içinde yapılmayan iade başvuruları kesinlikle işleme alınmayacaktır!

Bitenekadarcıların  keyifle uçurarak hoşça vakit geçirecekleri 3,5 kanallı müthiş helikopter.

Ürün yapıldığı malzeme itibarı ile basit çarpmalara karşı dayanıklıdır. 

Üstelik sıradan uzaktan kumandalı helikopterlere göre çok üstün özelliklere sahiptir!

Metal yapı sağlam Gyro özellikli!

 

Kuyruğunda 1 adet, yan taraflarında 4'er tane olmak üzere toplam 9 adet led ışıklı.

3 farklı renk seçeneği ile.

Renkler: Kırmızı, Sarı ve Mavi.

Renk seçimi sipariş ekranında görüntülenecektir.

Resimler temsili değil gerçek ürün resimleridir!

RC Gyro Helikopter
Gyroscople Fonksiyonlu
Havada Asılı Kalma Özelliği
Metal Gövde - Kusursuz Tasarım
6 Fonksiyon (İleri - Geri - Sağ - Sol - Aşağı - Yukarı)
3,5 Kanal
Kızılötesi Kontrol
Yerden Havalanabilme Özelliği
Kuyruğunda 1 adet, yan taraflarında 4'er tane olmak üzere toplam 9 adet led ışıklı.

Gyro özelliği ile otomatik dengeleme:

Gyro özelliği bulunmayan helikopterlerde helikopteri uçurma esnasında kumandadan trim (denge) ayarı yapmak gerekmektedir. Gyro’lu helikopterlerde bu ayarı Gyro özelliği minimize etmekte ve otomatik olarak yapmaktadır. Dolayısıyla Gyro özelliği; uçuş esnasında helikopterinizden daha iyi bir performans almanıza yardımcı olmaktadır.

Gyro Nedir ?

Ana pallerin dönmesinden oluşan tork helikopteri de döndürme eğilimindedir. Bu nedenle kuyruk bölümüne, kuyruk pervanesi konmuştur. Bu pervane helikopterin kendi etrafında dönüşünü engellemektedir. Fakat bu pervane tek başına yeterli değildir. Sizin kumandadan verdiğiniz komutlara bağlı olarak ana pallerin dönüş açısında oluşan değişiklikler ile ortaya çıkan tork da değişir. Bunun dışında rüzgar gibi hava koşullarından da meydana gelen etkiler de vardır. Bu nedenle bu değişimlere uygun olarak helikopterin sabit tutulması gerekir. Bu görevi Gyro üstlenir. Gyro oluşan etkilere karşı adapte olarak helikopterin kuyruğunu sabit tutar. Özellikle “heading hold” tipindeki Gyro lar pilotun kumanda komutları dışında gelen etkileri engeller ve kuyruğun kaymasını önler.  Böylelikle RC helikopter pilotu daha çok  uçuşa konsantre olabilir.
Kaynak


Helikopter Özellikleri:
*Ağırlık: 218 g
*Boyut: 45 x 19 x 7 cm
*Parça Boyutları: Ana rotor çapı 173mm (32 dereceli yüksek hız)
*Pili: 3.7V 580mAH Li-po pil (Inluded)-110 v/220v
*Şarj Süresi: 90 dakika
*Uçuş Süresi: 10 dakika (yaklaşık)
*Frekans: 40 Mhz
*Kontrol Özellikler: ileri / geri / yukarı / aşağı / sol / sağ

Uzaktan Kumanda Özellikleri:
Kumanda, 6  Adet AA pil ile çalışmaktadır. (Piller pakete dahil değildir)
Ölçüleri: 15,5 x 17,5 x 8 cm
Ağırlık: 279 g

Paket İçeriği:
1 Adet Helikopter
1 Adet Uzaktan Kumanda
1 Adet Priz Şarj adaptörü
1 Adet Yedek Pervane
1 Adet Tamir Tornavidası
Yedek Çift Kuyruk

ÖNEMLİ NOT: Helikopterde Gyro özelliği bulunduğundan, helikopteri full şarj edip önce helikopteri açık yani “on” konumuna getiriyoruz. Yaklaşık 20-25 saniye bekleyip kumandayı açıyoruz ve helikopteri uçurmaya başlıyoruz.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Metal Gövdeli 3.5 Channel Gyrolu Helikopter gönderilecektir.Kırmızı
Mavi
Sarı


Metal Gövdeli 3.5 Channel Gyrolu DEV Helikopter Yorumları Tüm Yorumlar (5)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
18 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay aldım ve memnunum Ben oğlum için almıştım ama kendim de kullanıyorum :D açıkçası bu kadar iyi beklemiyordum.
155 sipariş | 46 yorum | Yorum Detay soru bunu alan var mı hiç arkadaşlar eşime hediye alacağım cevap bekliyorum başka yerlerde de uzun uzun araştırdim aynı ürünü bulamadım ama benzerlerine göre fiyatı çok iyi
20 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay uyarıı 7 yıldır profesyonel olarak 6 kanallı helikopter uçuruyorum. bu tecrübeme dayanarak söylüyorum orada bir not yazmışsınız önce helikopter sonra kumanda açılcak diye.. çok yanlış bir şey bu ilk helikopter açılırsa helikopter farklı frekans alıp kendi kendine hareket edebilir. önce kumanda sonra helikopter açılır bu tüm modellerde bu şekildedir. insanlar aldıklarında bi sorun yaşamamaları için yazuyorum dikkate alıncağını umuyorum.. teşekkürler.
109 sipariş | 16 yorum | Yorum Detay Ben kllanıyorum ben bunun önceki satışlarında 3 kanallsını almıştım kontrolleri bakımından çok kullanışlı ama şimdi bunu görünce alasım geldi, havada iken ışıklarının kontrol edilebiliyor olması çok cazip kılmış bence tavsiye ederim performans bakımından çok kullanışlı
28 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Deneyen var mı ? Ürünü alıp kullanan varmı acaba ? Pil ömrü ne kadar gidiyor ? Ve dışarda uçurabileceğiz mi ? Hava akımıla karşılaştığında ne durumda olur ?