Kapat

Metal Laptop Soğutucu ve Standı (3 Fanlı & 4 USB Portlu) (STOK TEMİZLEME GÜNÜ)


Fiyat :
19,90 TL


Metal Laptop Soğutucu ve Standı (3 Fanlı & 4 USB Portlu) (Stok Temizleme)

Bitenekadar'da bugün stok temizleme günü olacak. Her ürün için bülten gönderimi yapılmayacak. Ürün bitiminden engeç 10 dakika sonra yeni ürün açılacaktır. Ürün sayıları sınırlıdır. Farklı Stok Temizleme Ürünleri için yapacağınız kargo ödemeleri ürün ebatlarına bağlı olarak mümkün olduğunca ürünlerle beraber iade edilecektir.

Bitenekadarcıların Laptopları ısınıp performası düşmesin diye yine çok şık, işlevsel ve ergonomik bir ürün!

Özellikle 15.4" ve altı laptoları için soğutucu fan arayanlar için birebir.

Üstelik doğrudan USB'den güç alıyor ve biligisayarınızın 1 adet USB çıkışına 4 adet daha ilave olanağı sağlıyor.

Ayrıca Laptopunuzu biraz daha yüksek ve eğimli pozisyona getirip daha ergonomik ve sağlıklı bir kullanım sağlıyor!

Tek Renk Siyahtır.

REXPO FD-711 USB 4 PORTLU 3 FANLI  NOTEBOOK SOĞUTUCUSU

 

Rexpo 3 Fanlı Notebook Soğutucusu

 
Metal  malzemeden üretilen Rexpo fd-711 soğutucu değişik ebatlardaki notebooklar için kullanılabilir. Notebookların  fanı geç devreye girdiğinden dolayı  işlemcileri ısınmakta ve notebookların çalışma verimini düşürmektedir. Rexpo soğutucu 3 fanı sayesinde bu aşırı ısınmayı engelemmekte ve oldukça da sessiz çalışmaktadır.

 

 

usb 4 portlu

 

usb 2.0 özelliğinde olan bu model harici 4 adet usb portuna sahip olup, (ki genellikle notebooklarda 2 adet usb giriş bulunmaktadır)Notebook kullanıcıları için ciddi bir avantaj  sağlamaktadır.


Ekonomik Fiyatlı


Rexpo 711 model notebook soğutucu muadili olan diğer marka notebook soğutuculara oranla daha üstün özelliklere sahip olun çok daha uygun fiyatlara sunulmaktadır. Dizüstü bilgisayarının gürültüsünden sıkılan ama ekonomik çözüm arayan kullanıcıların talepleri için özel olarak üretilen Rexpo  soğutucusu, ergonomik ve sessiz çalışmayı masanıza getiriyor.

 

Ergonomik


Artık yaygın olarak kullanılmaya başlanan dizüstü bilgisayarlar, uzun süreli masaüstü kullanımda bileklerde ağrıya sebep olabilmektedir. Rexpo  soğutucu bileklerinizi rahat ettirecek eğimli yapısı ve bilek dayama alanıyla dizüstü bilgisayarınızı çok daha ergonomik şekilde kullanmanızı sağlar. 55cm uzunluğundaki usb kablo sayesinde istediğiniz notebook portuna takarak kullanabilirsiniz.. Ayrıca açma kapama düğmesi sayesinde dilediğniz vakit soğutucunuzu devre dışı bırakma imankına sahip olabilirsiniz.


Sistem yavaşlamasına son


Sık kullanılan dizüstü bilgisayarlar  daha kısıtlı soğutma imkanlarına sahiptir. Uzun süreli kullanımda  aşırı ısınma gerçekleşmekte bu ısı artışı CPU'nun aşırı ısınmasına ve dolayısıyla sistemin yavaşlamasına  ve hatta kilitlenmesine sebep olabilmektedir. Rexpo  soğutucu bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Ellerinizi rahat ettirecek ve etkili soğutma sağlayan yüzeyi, dizüstü bilgisayardan aldığı güçle çalışmaktadır.  

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Bu ürün kargoya 1 Aralık 2008 Pazartesi günü verilecektir.Metal Laptop Soğutucu ve Standı (3 Fanlı & 4 USB Portlu) (STOK TEMİZLEME GÜNÜ) Yorumları Tüm Yorumlar (60)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
28 sipariş | 52 yorum | Yorum Detay 4 yıl kullandım bir arkadaşıma verdim o hala kullanıyor
145 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Adaptör Girişi (BK ACİL CEVAP LÜTFEN!!!) Data transferi esnasında usb'lerin yetersiz kalabildiği yazılmış.
Peki bahsedilen adaptör girişi ile dışarıdan elektrikle güç alındığında bu sorun tamâmen ortadan kalkar mı? Harici hdd'ler arası data tranfseri hız kaybı olmaksızın sorunsuzca yapılabilir mi bu şekilde?

ACİL cevap verilirse, 12:00 olmadan sipariş vereceğim.
Şimdiden teşekkürler.

NOT: Temin etmemiz gereken adaptörün özeliklerini de belirtirseniz harika olur.

Teşekkürler BK.
18 sipariş | 135 yorum | Yorum Detay aktif ve pasif soğutma fazla usb port çoklama olunca data hızı bellek ve harici diskte düşüyor.

ancak mouse/klavye takmak, cihazlarınızı şarj etmek ve diğer data aktarımı gerektirmeyen yada yavaş data aktarımının sorun olmayacağı durumlar için usb çoklama özelliği ile birlikte gayet uygun fiyatlı bir çözüm.

fanların yaptığı aktif soğutmaya ilaveten metalin pasif olarak ısıyı hızla üzerine alıp dağıtarak pasif soğutma da yapmaya katkısı olduğunu ilave edeyim. laptopların kendi içlerinde de cpu metal gövdelere bağlıdır daha iyi soğutma için.

ilave olarak açma kapama butonu var bunda. plastik olanda usb den kabloyu çekerek durduruyorsunuz.

karar sizin.
7 sipariş | 19 yorum | Yorum Detay Avec Tasarım Harikası Avec UNO Dvd Rafı (75 Dvd 1.4 metre)
bunu tekrar verebilirmisiniz acaba?

Teşekürler
42 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay yaza yönelik ürünler yaza yönelik ürünler olsa daa ii olmaz mı,devamlı PC üzerine tamam bunlarda ihtiyaç ama ürün çeşitliliği olsa daha ii olmazmı bitene kadar bekliyoruz arkadaşlarında aynı fikirde oldugunu düsünüyorum