Kapat

Microsonic Ultra Hassas Dokunmatik Ekran Kalemi (2 Renk)


Piyasa Fiyatı :
24,90 TL

% 60 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Apple iPad, iPad 2, iPhone, iPod Touch ve Diğerleri... Ekranınız Çizilmesini ve Parmak İzi Kalmasını Önler Cepte, Kitapla, Ajanda v.b. ile Kolayca Taşınır

Bitenekadarcıların Apple IPad, IPad 2, Iphone, Ipod Touch ve diğer  yüksek kapasite dokunmatik ekran teknolojisini kullanan elektronik cihazlarını daha etkin kullansılar diye Ultra Hassas Dokunmatik Ekran Kalemi.

Son çıkan yüksek kapasiteli dokunmatik ekranlar sadece insan vucudu benzeri elektronik konduktörlerle çalışır, bu yüzdendir ki ucu geleneksel rubber malzeme ile kaplanmış stylus kalemler ipad’inizle çok uyumlu çalışır.

Yazmak için efor sarf etmenize gerek yoktur,  ultra hassas başlığı sayesinde çok hafifçe dokunmanız yeterli.

Microsonic Ultra hassas Stylus Sadece yüksek kapasiteli ekranlar için üretilmiştir ve iPad’iniz veya benzeri cihazınızla mükemmel çalışır.

Klipsli yapısı sayesinde pratik taşıma imkanı. 

Cepte, Kitapla, Ajanda v.b. ile kolayca taşınır.

Ekranınız çizilmesini ve parmak izi kalmasını önler.

Renkler : Siyah ve Gri.

Ölçüleri:
Uzunluk: 11.5 cm
Çap: 1 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet Microsonic Ultra Hassas Dokunmatik Ekran Kalemi gönderilecektir.dokunmatik dokunmatik kalem ekran kalemi ultra hassas ultra hassas dokunmatik hassas dokunmatik ekran kalemi dokunmatik ekran kalemi


Siyah
Gri


Microsonic Ultra Hassas Dokunmatik Ekran Kalemi (2 Renk) Yorumları Tüm Yorumlar (6)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
4 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay tabletlerde hassas yazı çizim yapamazsınız ama kullanışlı.
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Microsonic Ultra Hassas Dokunmatik Ekran Kalemi (2 Renk) Microsonic Ultra Hassas Dokunmatik Ekran Kalemi (2 Renk), android işletim sistemi sahip telefonlarla uyumludur.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
166 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay büyük gibi küçük dokunmatik ekran telefonlar için biraz kalın değil mi?
yeri geliyor tırnakla dokunuyorum çünkü
191 sipariş | 23 yorum | Yorum Detay "Yüksek kapasiteli ekran" = "Kapasitif Ekran" Ürün tanıtımında "yüksek kapasiteli ekranlar için üretilmiştir" yazınca kimse birşey anlamıyor tabii.
Kastedilen "kapasitif ekranlar".
Yani bu ürünün Ipad'in yanı sıra Samsung Galaxy serisinde de kullanılabiliyor olması lazım.
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Microsonic Ultra Hassas Dokunmatik Ekran Kalemi (2 Renk) Microsonic Ultra Hassas Dokunmatik Ekran Kalemi (2 Renk), Microsonic Ultra hassas Stylus Sadece yüksek kapasiteli ekranlar için üretilmiştir ve iPad’iniz veya benzeri cihazınızla mükemmel çalışır.Ekranınız çizilmesini ve parmak izi kalmasını önler.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com