Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık: Hiper B22B (2 Model)


Piyasa Fiyatı :
64,90 TL

% 28 İNDİRİM

Fiyat :
46,90 TL


Bu fırsatlar ilginizi çekebilir:

Yeni trend bluetooth kulaklık Evde, arabada, sporda.. Dilediğiniz heryerde kablosuz özgürlük. Şarj edilebilir batarya.

Her an yanınızda bulundurma imkânına sahip olduğunuz Hiper B22B Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan, sporda, yolda, evde, arabada, parkta, bahçede, piknikte telefon görüşmesi yapmanızı ve müzik dinlemenizi sağlar.

Telefonunuza gelen aramaları telefonunuzdan açma tuşuna basmadan kulaklığınız üzerindeki açma tuşuna basarak rahatlıkla cevaplayabilir, konforlu görüşmenin tadını çıkarabilirsiniz.
 
Evde çalışırken bir eliniz telefondayken iş yapmak zor geliyor ve zor şartlarda çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Hiper B22B Bluetooth Kulaklık ev işi yapmayı keyifli hale getiriyor. 

Bilhassa ütü, temizlik gibi ev işlerinizi yaparken yahut  mutfakta yemek hazırlarken keyifle müziğinizi dinleyebilir ve işlerinizi aksatmadan arkadaşlarınız ile telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Trafikte seyir halindeyken gelen aramaları telefonunuzu elinize alarak cevaplamanız ve görüşmeniz güvenliğinizi ciddi şekilde tehlikeye sokarken aynı zamanda ciddi trafik cezalarıyla karşılaşmanıza sebep olur. 

Gelen aramalarınızı Bluetooth Kulaklık üzerinden cevaplayabilirsiniz. Böylece güvenliğinizi tehlikeye sokacak durumlardan ve trafik cezalarından da kurtulmuş olacaksınız. 

Çağrı Titreşim Uyarısı sayesinde kullanıcılar gelen çağrılardan ses düğmesine basılarak kapatılabilen basit bir uyarıyla haberdar edilirler. Ayrıca eşleştirilmiş cihazların 10 metre veya daha fazla bir aralıkta ayrı olmaları durumunda kulaklık takılıysa ikazla sesi ile uyarılırlar. Tekrar çekim mesafesine gelindiğinde otomatik olarak cihaza bağlanacaktır 

Kulaklığınızla bağlantı yaptığınız anda IOS işletim sistemi ile çalışan iPhone/iPad cihazlarınızın üst köşesinde çıkan ikondan şarj seviyesini görebilirsiniz. 

Dâhili bataryası sayesinde ekstra pile veya adaptöre ihtiyaç duymaz. Yaklaşık 2,5 saatte kadar şarj edilebilir. 360 saate kadar bekleme süresi olan cihaz, yaklaşık 6 saate kadar müzik dinleme, 10 saate kadar ise telefonla konuşma süresine sahiptir.

Bu ürün tasarlanırken diğer birçok ayrıntı gibi kablo karmaşası sorunu da düşünüldü. Ürünün kulak içi kulaklığını takmadığınız zamanlarda mıknatıslı özel bölmesine basit bir şekilde iliştirebilirsiniz. Böylece hem kablo karmaşasının önüne geçmiş hem de boynunuzu rahatsız etmesini engellemiş olursunuz.

Bluetooth Kulaklık Renk Seçenekleri:

 • Siyah
 • Beyaz

Hiper B22B Teknik Özellikler:

 • Bluetooth: V4.0 EDR
 • Bluetooth Çekim Gücü: 10 metreye kadar
 • Telefonla Konuşma Süresi: 10 saate kadar
 • Standby Süresi: 360 saate kadar
 • Müzik Dinleme Süresi: 6 saate kadar
 • Ağırlık: 36 gr
 • Ses Yüksekliği: 95 dB
 • Şarj Voltajı: 3,7V/ 150mAh Li-Polymer
 • Şarj Süresi: 2,5 saate kadar

Kulaklık Boyut: 

 • 167,3 mm x 135,6 mm x 16,9 mm 


bluetooth kulaklık mıknatıslı kulaklık yeni trend kulaklık hiper b22b bluetooth kulaklık


Siyah


Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık: Hiper B22B (2 Model) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!