Kapat

Mikrofonlu Kulaklık: Profesyonel USB Kulaklık Ovleng Q7


Piyasa Fiyatı :
69,90 TL

% 36 İNDİRİM

Fiyat :
44,90 TL


Mikrofonlu Kulaklık: Profesyonel USB Kulaklık Ovleng Q7 Mükemmel ses kalitesi zengin bassları ile oyun deneyiminiz çok daha farklı olacak.

Bitenekadarcıların müzik ve oyun keyfini ses kalitesi, geliştirilmiş bas ve modern görünümlü tasarımıyla zirveye çıkaracak olan Mikrofonlu Kulaklık: Profesyonel USB Kulaklık Ovleng Q7.

Ovleng Q7 zengin basları ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır.

Kulağınızı saran ve ayarlanabilir yapısıyla size eşsiz bir deneyim sunan Profesyonel Kulaklık yumuşak tamponları sayesinde maksimum konfor sunar.

Özellikle bass kalitesiyle öne çıkan Ovleng Q7 Kulaklık benzerlerinden farklı olarak daha tok ve derin hissetmenize ve duymanıza olanak veren özel teknolojisi ile ön plana çıkıyor.  

Dış ortam seslerini izole ederek ses kalitesini arttırır.

Sesleri daha güçlü dinlerken ses netliğinden taviz vermeyen teknolojisiyle farkı hissedeceksiniz.

Mikrofonlu Kulaklık sağlam ve dayanıklı yapısına ek olarak özgün bir tasarıma sahiptir ve uzun ve sürekli kullanım için tasarlanmıştır. 

Hem kulağınızı saran bölgede hem de kafa bandındaki yumuşak doku oluşabilecek rahatsızlıkları önleyerek size apayrı bir konfor sunacak.

Kulağı çevreleyen ayarlanabilir kulaklık yapısı ile gürültüyü dışarıda ve müziği içeride tutar.

Maksimum konfor ile muhteşem bir performans verir.

USB 2.0 Bağlantı ile masaüstü pc, notebook, tv gibi cihazlarda her türlü ortamda dış seslerden etkilenmeden kullanılabilir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Ovleng Q7 Mikrofonlu Profesyonel USB Kulaklık" gönderilecektir. kulaklık mikrofonlu kulaklık profesyonel kulaklık stereo kulaklık oyuncu kulaklığı ovleng q7 kulaklık


Mikrofonlu Kulaklık: Profesyonel USB Kulaklık Ovleng Q7 Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!