Kapat

Mila: Notebook Taşıma Çantası


Piyasa Fiyatı :
29,90 TL

% 43 İNDİRİM

Fiyat :
16,90 TL


Mila: Notebook Taşıma Çantası 1. Sınıf İşçilik - Su Geçirmez Kumaş İster Dizüstü Bilgisayar Çantası İsterseniz Evrak Çantası Olarak Kullanın

Bitenekadarcıların çok paralar harcayıp aldıkları Notebook ve Laptoplarını taşıma ve koruma amaçlı olarak kullanabilecekleri Mila: Notebook Taşıma Çantası.

Notebook çantası, notebook’un güvenli taşınması için kullanılan bir çantadır. Mila Notebook veya Laptop çantası harika kalıp kesimi sayesinde cihazınıza mükemmel uyar.

Ayrıca günlük olarak yanınızda taşımak isteyebileceğiniz pratik bir evrak çantası (A4 Kağıt sığmaktadır.) olarakta kullanabileceğiniz şıklıkta ve sağlamlıktadır.

Mila Notebook çantası, artık temel ihtiyaçlarımızdan biri olarak gördüğümüz dizüstü bilgisayarlarımızın en uygun olarak korunmaları için tasarlanmıştır.

Dizüstü bilgisayarlarımızı darbelerden ve dış etkenlerden koruyarak muhafaza etmek ve taşımak için Mila kalitesinde bu çanta tam size göre.

Lizer laptop çantasının ön, arka ve yanları kaliteli köpük koruma ile kaplıdır ve bilgisayarınıza tam koruma sağlar.

Birinci sınıf işçilikle üretilmiş ve su geçirmez kumaş yapısıyla yağmurlu havalarda bilgisayarınızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Laptop çantasını dilerseniz elinizde, dilerseniz ayarlanabilir tak-çıkar omuz askısı sayesinde omuzunuzda taşıyabilirsiniz.

Maksimum: 17,4 İnc diz üstünde kullanabilirsiniz.

Paket içeriği :
1 Adet Notebook Çantası

Mila: Notebook Taşıma Çantası Ölçüleri:

  • Genişlik: 40 cm x 30 cm
  • Omuz Askı Aparatı: 96 cm x 4 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Laptop MiniBook Netbook Çanta gönderilecektir.laptop çantası evrak çantası bilgisayar çantası mila notebook taşıma çantası


Mila: Notebook Taşıma Çantası Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
22 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay kaliteli bir ürün
14 sipariş | 18 yorum | Yorum Detay GÜZEL BİR ÜRÜN FİYATINA GÖRE GÜZEL BİR ÜRÜN FAKAT ÇOK DARBELEREDE LAPTOBUNUZU KORUMASI İÇİN DİĞER MODELLERİ TERCİH ETMELİSİNİZ.,.KORUMA OLARAK ONLAR DAHA UYGUN..