Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK
Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK

Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK

Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç) Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK Çocuklar İçin Kullanımı Kolay Enstrüman Aleti Çocuğunuzu Eğitin, Eğlendirin ve Geliştirin
39,90 TL
120 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo BEDAVA Hızlı Teslimat

Bitenekadarcılar çocuklarınızın gitar çalmayı küçük yaştan itibaren bir hobi hailne getirip, yaratıcılıklarının gelişmesini istiyorsanız Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK tam size göre.

Mini Gitar ile çocuğunuzun içindeki müzik yeteneğini keşfedecek, belki de geleceğin en iyi gitaristini yetiştirmeye ilk adımı atmış olacaksınız.

Çocukların küçük yaşta herhangi bir müzik aleti çalmaya başlamaları; çocuğun gelişimine olumlu yönde ciddi katkıları olduğu uzmanlar tarafında hep söylenir ve şiddetle tavsiye edilir. 

Bu ürün amatör ve başlangıç seviyesindeki kullanıcılara hitap etmektedir.Malzeme kalitesi ve işçiliği bu seviyeye uygun olarak ayarlanmıştır.

Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK​ Gitarı Özellikleri:

  • Sap : Nato
  • Gövde : Nato
  • Kapak : Nato
  • Uzunluk : 53 Cm

Gitar Paket İçeriği:

  • 1 Adet Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK

 Not: 3 yaş üstü için uygundur.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Çocuk Gitarı" gönderilecektir. gitar çocuk gitarı mini çocuk gitarı


Mini Çocuk Gitarı Pembe Renk: Manuel Raymond MRU53PNK Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!