Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

Mini Saklama Dolaplı Su Sebili Ücretsiz Kargo


Fiyat :
124.90 TL


Soğuk / sıcak su alabilme CE / TSE kalite sertifikalı Ücretsiz Kargo

Bitenekadarcılar yavaş yavaş bastıran sıcaklarda istedikleri her zaman soğuk suya ulaşsınlar,  bilgisayar başında çalışmanın vazgeçilmezi olan çay ve kahveleri için kettle başında zaman kaybetmesinler diye. Üstelik çay, kahve, şeker, kaşık, peçete vb.için alt saklama dolaplı.

· ELEKTRONİK –ULTRA FAN’lı soğutma
· Soğuk / sıcak su alabilme
· Sağlıklı ve kullanım kolaylığı
· CE / TSE kalite sertifikalı
· Dayanıklı ve sağlıklı ABS musluklar
· Sıcak / soğuk tercih hakkınız
· Dayanıklı ABS dış gövde
· T.C. Sanayi Bakanlığından onaylı
· Altı saklama dolaplı (şeker, kaşık, çay v.b.)

Ürün Özellikleri:
Boyutlar :30x24x80 (mm)
Net Ağırlık :8 kg
Soğutma Kapasitesi :80 W
Isıtma Kapasitesi :550 W
Elektrik :220V/50Hz
Soğuk Su Tankı Malzeme :ABS
Sıcak Su Tankı Malzeme :Çelik

Bu ürün soğuk su verme kapasitesinden dolayı 5-6 kişilik ofisler için idealdır. Yaklaşık 5-6 bardak soğuk su verdikten sonra yeniden soğuk su alabilmek için 5 dakika beklemeniz gerekebilmektedir.

Bu ürün distribütör firma tarafından 2 yıl garantilidir.

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Bu ürün kargoya 9 Haziran 2008 Pazartesi günü verilecektir.Mini Saklama Dolaplı Su Sebili Ücretsiz Kargo Yorumları Tüm Yorumlar (12)
13 sipariş | 298 yorum | Yorum Detay UPS Entegre Hoparlörlü Optik Mouse-Kulaklık-Mikrofon aldım kargom UPS 'ye verilmiş fakat Antalyada 2 tane numara var telefonun bir tanesi sürekli meşgul diğerini ise kimse açmıyor. Acaba hafta sonu UPS kapalımı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. UPS mail attım belirttiğim adreste saat 13:00'a kadar bulunmaktayım kargom hangi saatte elimde olur diye ama bi türlü cevap alamadım.
144 sipariş | 31 yorum | Yorum Detay @Realyproff Bk nın bir nisanda verdiği, içeriği satın alındığı sırada bilinmeyen süpriz kutusu OLAYINDAN günümüze taşınan bir işaret. :)
Bknz: http://www.bitenekadar.com/?fuseaction=gecmis.detay&id=183 (Yorum)
30 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Bu ne ki? Arkadaşlar dikkat ettinde bazılarınız Yorum başlığında veya yorum içinde ---------(@ gibisinden bi sembol yapıyor. Nedir bu? özel bi simge falan mı? ne anlamı var?
16 sipariş | 126 yorum | Yorum Detay Fan vs ELEKTRONİK –ULTRA FAN Herhalde farkı vardır. Yoksa durup duruken ELEKTRONİK –ULTRA FAN’lı soğutma
yazmazlardır.
30 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay Ürün fanlı??? Ürün açıklamadaki gib fanlı ve komp. göre performansı düşük...