Kapat

MODİ KİRLİ ÇAMAŞIR SEPETİ DOLABI BANYO KAYAR KAPAKLI DOLAP BÖLMEL

Satıcı: toptanix

Fiyat :
199,00 TL


Şimdi sipariş verin, en geç 30 Haziran 2018 Cumartesi günü kargoya teslim edelim.
Kargo Bedava

450*900*350 mm ( Genişlik x Yükseklik x Derinlik )

Ard 129 Kirli Çamaşır Sepetli Çekmeceli Dolap Beyaz

 

* ÜRÜN ÖLÇÜSÜ ; 450*900*350 mm ( Genişlik x Yükseklik x Derinlik )

* ÜRÜN AÇIKLAMASI; KİRLİ ÇAMAŞIR DOLABI  1 Adet Sepetli kapak,1 çekmeceden oluşur.Ergonomik kullanıma uygun ölçülerde tasarım ortalıkta görünmesini istemediğiniz her şeyi tek bir yerde toplayabilirsiniz.Ürün  resimlerindeki aksesuarlar teşhir amaçlı olup, fiyata dahil değildir. 

* ÇOK AMAÇLI KULLANIM ALANI ;  Genç odası,Banyo,Kiler

* KULLANILAN MALZEME ; 1. Kalite 18mm  BT BUZ BEYAZI ORMA, KASTAMONU ENTEĞRE Markalı yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha kullanılarak üretilmiştir. E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermez ve Anti  Bakteriyeldir. Yonga levha kenarbant PVS 0, 40 ve 1 mm Kullanılmaktadır. ISO 9001 ve TSE belgesine sahiptir.

* KULLANILAN AKSESUARLAR ; Çevreye ve sağlığa zararsız kanserojen madde içermez. Kulp, menteşe ve ayaklar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz 1. sınıfta,TSE onaylıdır. Menteşe ve Raylar SAMET - YENİLER - Kulp  Krom kaplı Metal Özsan marka kullanılmaktadır. Diğer aksesuarlar Mesan marka kullanılmaktadır. Kullanılan ham madde ve tüm montaj malzemeleri, %100 Türk Malı ISO 9001 ve TSE belgesine sahiptir. 1. kalite olarak Türkiye? de  üretilmektedir. MODİ KİRLİ ÇAMAŞIR SEPETİ DOLABI BANYO KAYAR KAPAKLI DOLAP BÖLMEL Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!