Kapat

MoPod (Sessiz Cep Telefonları)


Fiyat :
9,90 TL


Telefon sessizde bile olsa çaldığında ve sms geldiğinde dans eden küçük maskaralar!

 Bitenekadarcıların hayatını kolaylaştıracak hem çok işe yarar bir ürün hem de çok şirin bir aksesuar.

Telefon gürültüsü yerine dans eden şirin yaratıkları görmek daha hoş olurdu diyorsanız bu ürün tam size göre!

 

MoPod Cep telefonu aksesuar şarz pil batarya kap

Şimdiye kadar bir çok değişik telefon aksesuarı gördük, ama MoPod’lar çoktan kullanıcıların hayatında özel bir yer aldı. Neden mi? Bir kere bu sıradışı karakterler küçük fanuslarının içinde yaşıyorlar. Daha da önemlisi, çağrı veya sms geldiğinde yerlerinde dönerek ve flaşlayarak size haber veriyorlar.Evet, biraz sıradışı gelseler de kesinlikle Bluetooth kulaklıklar gibi sıkıcı ve orta seviye yöneticiler için değiller. Eğer cevapsız arama görmekten nefret ediyorsanız ama bir yandan da telefonunuzun sesinin hep açık olmasından rahatsız oluyorsanız MoPod’u görünebilir bir yerde tutmak oldukça iyi bir çözüm olabiliyor.


Fikir MoPod’u yanınızda görebileceğiniz bir yere iliştirmek: çantanız, kemer, kıyafet, anahtarlık veya telefonunuz gibi. Böylece kıyafet veya aksesuarlarınızın bir parçası oluyor. İş yeri gibi telefonun bazen sesiz kalması gereken yerlerde masanızın üzerinde bir tane bulundurmak da oldukça iyi bir fikir. Tabi, yönetim kurulu toplantısına yanıp sönen bir penguenle gitmenizin sonuçlarına, hiç bir garanti vermiyoruz.

Hepsi bir yana MoPod’lar herkes için son derece sevimli birer yol arkadaşı ve hayatı son derece pratikleştirip etraflarına da neşe saçıyorlar.


Özellikleri :

  •  6cm (b) x 2.3cm (g)
  •  2x L1154 saat pili ile çalışır (dahil)


 

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 30 Mart 2009 Pazartesi günü verilecektir.

Çift ürün gününde aynı adrese her iki üründen alanlara uygulanacak toplam Kargo Bedeli 5 TLDevil
Puppy
Kitten
Ganster
Monster
Seahorse
Monkey
Bird


MoPod (Sessiz Cep Telefonları) Yorumları Tüm Yorumlar (16)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
62 sipariş | 61 yorum | Yorum Detay Eğlenceli bir şey.
53 sipariş | 33 yorum | Yorum Detay gereksiz yorumlar arkadaşlar fiyatı 10 TL olan şirin bir ürün için çok gereksiz tartışmalara girmişsiniz. bazıları seyahatte baz istasyondan etkilenir, alışveriş merkezinde kalabalıktan etkilenir demiş. bir aksesuardan bahsediyoruz. aksesuarın gereklisi gereksizi olmaz. nasıl evinize bir tablo, biblo aldığınızda olmuyorsa.

kendi fikrime gelirsem bence hoş bir ürün ama ben kullanmam. ama bayanlara güzel bir hediye olabilir.

ayrıca BK'ya dün aldığım 8in 1 el aletinin kargosu konusundaki soruma hızlı dönüşleri için teşekkür ederim.
89 sipariş | 80 yorum | Yorum Detay Daha önce ayaklarını sallayan top şeklindeki modelden almıştım. Çok gürültülü oldukları için kullanamadım. Öylece duruyor. Bunun ışıklı (yani sessiz) bir versiyonu iyi olurdu (ki olmuş galiba:). Çok gerekli bir ürün değil açıkçası. Ama gerekli olduğu durumlar olabilir. Alıp almamak size kalmış. Diğerine para vermemiş olsam bunu alırdım sanırım...
37 sipariş | 32 yorum | Yorum Detay Laptop çantası şu haftasonuna kadar verseniz de alsak..kaçıranlar olabilir..
433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay Şirin bir ürün... Ürün şirin bir ürüne benziyor :) Lakin kullanım amacı şahsi fikrime göre daha çok şirinliğine yönelik olabilir, yani ben alsam işlevinden çok sevimli diye alırdım :)

@hypernett arkadaşım, katılıyorum, benzer cihazlar böyle durumlarda tepki veriyorlar genellikle :)

@GeceKurdu arkadaşım, yazdıklarınız gayet açık anlaşılır ve net, aynı şekilde ürün kullanım amaç ve yerleri konusunda da uygun ve yerinde fikirler olarak görünüyor :)